tresné oznámenie za ohováranie

Príspevok v téme: tresné oznámenie za ohováranie
Mitoo)

Ahojte..mám 15 rokov chodím ešte stále na základnú školu a ešte stále nemám dievča,som hanbliví tip a stále chodím von s chalanmi bud na ihrisko alebo sa voziť na bicykli a niektorí moji spolužiaci začali o mne rozprávať že som buzerant.
Ja som nato začal chodiť s dievčatami von a trošku to ustalo .Lenže Môj spolužiak s tým začal zas zo slovami-mi máme v triede buzeranta,aký je to pocit ked ta niekdo dáva do riti... . niektorí mu uverili sa začali sa k nemu pridávať aj fyzicky na mna zaútočili ..poradte mi prosím čo mám robiť ! je trestné oznámenie dobrý nápad ?
Ďakujem .

vierka86

Mitto
drzim palce, verim ze je to neprijemne, mam podobny problem, nie ze by mi niekto nadaval do lezbiciek ;) ale tiez ma ohovara jedna osoba a dost mi to zneprijemnuje zivot aj pracu ktoru robim, uvazovala som vazne nad trestnym oznamenim, jedine co ma brzdi je to ze je ceska...
drz sa ;)

BAdri

Uplne sa s tebou stotožnujem tiež mi tak nadávali,som viac citlivý a preto mi to rapídne znižilo sebavedomie no toež už som to riešil a ustalilo sa to ,,no stale ked si nato spomeniem pride mi do plaču..ale som rád že to mamm už za sebou iny ludia dokažu byť fakt krutí...

smutne

Boze, je to naozaj smutne.Na tvojom mieste hned podavam trestne oznamenie za ohovaranie.Je to dost neprijemna vec chodit na policu a davat vypovedat v tejto veci, ale nie neprijemna pre teba.Jedine takto ich zastrasis a podla mna budu riadne zos...í:)Ja by som to hned takto riesila.Mam s tym aj osobnu skusenost:)Niekedy je to horsie ako fyzicke napadanie, ked niekto takto na teba utoci.Drzim ti prsty

elsa5.5

informuj sa u učiteľa,kde sú iné školy s daným odborom v Ba je škôl dosť,alebo v danom okrese kde bývaš,treba sa na to informovať...

Simonella

Mitoo: s ich spravanim asi neurobis uz nic, mal si to riesit na zaciatku..
bud rad ze uz chodis s nimi do skoly len 3 mesiace.. to uz zbehne :)
a neobmedzuj sa kvoli skole ked tam davaju aj oni.. ved co? potom by si to lutoval ak by si tam nedal len kvoli tym blbcom. najdes si tam lepsiu partiu a ukazes im :)

mitoo)

dakujem tích čo sa pridali..v posledných dňoch to ustálo...by som rád spomenul že do budúcna to budem riešiť...rozprával som sa s učitelkov a ona už sa v týchto veciach vyzná-chodila už po súdoch,trestné oznámenie písala,povedal som jej aký mám problém ona to bere ako môj problém a poradila mi že by to trestné oznámenie bol dobrý nápad .Mne nejde aby mal zápis v registri trestov ide mi o zastrašenie.Dalšie riešenie čo píšete je zmeniť školu.Ja sa v tej škole cítim dobre až na tento problém a chodím do 9.ročníka ..ale jeden problém neviem vyriešiť na strednú kam dávam prihlášku(prvú školu) tú školu aj stím odborom si dávaju aj oni a vtom neviem či robím správne alebo nie .

nathalia08

nájdi si nejakú záľubu,koníček-napr.posilovňa,a tak.
Maj radšej iba jedného priateľa,verného,
nepotrebuješ kopu a všetko falošných.
ak nie,tak ako to už bolo spomínané,prestúp na inú školu.
A ak možeš drž sa nad vecou-ja viem že to sa nedá len tak,ale skús sa prekonať.

bibba

blba situacia. ale asi by si z teba este väcsiu srandu spravili kebyze ich udas. tazko povedat... neznasam ked ludia robia ludom takto zle... ONI SU BUZERANTI. nakopala by som ich do tej ich vlastnej riti