Probiotika BioGaia

Príspevok v téme: Probiotika BioGaia
inga22

Gastroenterologička mi odporučila probiotiká BioGaia. Zaujíma ma názor tých, čo s nimi majú skúsenosti. Cítite sa lepšie? Ich cena nie je najnižšia, 10 tabliet niečo cez 6 eur sa mi zdá naozaj dosť...ak by mi nemali pomôcť...Ja ich užívam piaty deň. Pravdepodobne je to prikrátky čas, tak žiadne zlepšenie nepociťujem, zatiaľ.
Ďakujem za reakcie.

zufanka

Davala som ich mojmu babatku pocas dvoch mesiacov, koliky sice mierne ustupili, ale zato veeeela prdkal. To by nebolo zle, ale neskutocne mu ten prd smrdel. Vysadili sme ich a prd prestal smrdiet, ale vratila sa nam kolika. Takze ideme na probiotika Infants Dophilus. Uvidime, ci to bude lepsie. Pritom maju o cosi lepsiu cenu, ale zato vydrzia 3x tolko

eam

Biogaiu beriem už druhé balenie. Bola som na gastroskopii, zistili mi mierny zápal žalúdka a mám dlhodobú koprívku, tak nieže by mi to nejak pomohlo, ale určite neuškodí. Raz za čas doprajme žalúdku aj takouto formou probiotiká.

Jefitto

Biogaia obsahuju dajake laktobacily a tieto veci. Inak nič moc... a chutia dobre, a nie sú v kapsulách... to sú jediné výhody. Čo sa týka pomoci, tak mi pomohli len raz, keď som zežral pokazenu pizzu a potom som grcal a sral čo tomu nebolo konca kraja... Vtedy som dal biogaia aj to len za to, že som nemal žiadne iné doma... predpokladam, že by pomohli tak isto ako probiotika za 3 ečka, kde ich je 25 tabliet...
Na syndrom draždiveho čreva mi tiež obzvlašť nepomahaju...

Jefitto

Biogaia obsahuju dajake laktobacily a tieto veci. Inak nič moc... a chutia dobre, a nie sú v kapsulách... to sú jediné výhody. Čo sa týka pomoci, tak mi pomohli len raz, keď som zežral pokazenu pizzu a potom som grcal a sral čo tomu nebolo konca kraja... Vtedy som dal biogaia aj to len za to, že som nemal žiadne iné doma... predpokladam, že by pomohli tak isto ako probiotika za 3 ečka, kde ich je 25 tabliet...
Na syndrom draždiveho čreva mi tiež obzvlašť nepomahaju...

dana660xz

ja som brala biogaia tiež, ale si myslím, že je to len predražená blbosť. Pomohlo mi to presne tak isto, ako tie o polovicu lacnejšie. Bola som na gastro a všetkým pacientom odporučila lekárka biogaia- všetci odchádzali s letákom o bio gaia z ordinácie, tak ako ja. Si myslím, že lekári za to niečo majú, že to odporúčajú.

dovol

zdravim. hladam skusenosti s biogaia. od zajtra si nasadim tieto probiotika, doteraz som uspesne uzivala od jamieson, ale vraj biogaia maju vplyv aj floru traviacehotraktu, napisem skusenost. drzte palce.