moj priatel sa stretava s jeho byvalymi :(

Príspevok v téme: moj priatel sa stretava s jeho byvalymi :(
lililka

ahojte. s priatelom mame myslim si ze super vztah az na jednu vec. vlastne jediny dovod pre co sa hadame su jeho byvale. on je s nimi dobry kamarat, dokonca sa vyjadril, ze su to jeho najlepsie kamaratky a stretava sa s nimi. vzdy ked idu von s partiou tak je aj s nimi, pretoze su z jednej partie. chodia spolu v ramci partie na dovolenky..., a vlastne vsetky partiovske akcie. ja si nemyslim ze som ziarliva zena, ale tieto ich stretnutia s nimi mi hrozne vadia. ja s tou partiou von nechodievam a teda s jeho byvalymi nie som v kontakte, pretoze by mi to bolo znacne neprijemne. on nemieni ich stretavanie sa obmedzit, pretoze on ma s nimi (podla jeho slov) cisto kamaratsky vztah a nic zle na tom nevidi, ked sa s nimi kamarati. verim, ze by ma s nimi nepodviedol, ale ich stretnutia su mi nanajvys neprijemne. tolerovali by ste to svojmu partnerovi? dakujem

eklhaft

Neviem kolko mas r. , ale ja by som to urcite netoleroval. Keby sme isli spolu von obaja tak by mi to vobec nevadilo , ale ,ze idu spolu aj na dovolenku ? A to byvale nemaju svojich chalanov ? Hmmmmm.

odpovedam

mali by ste ustupit obaja. On obmedzit stretnutia a ty to zacat tolerovat. Ja mam tiez skvely vztah s byvalym priatelom a rovnako moj sucasny partner a jeho byvala si rozumeju. Ber to z tej ludskej stranky. Ked si ludia rozumeju, tak sa proste stretavat neprestanu. Chapem tvoju situaciu, no najhorsie je tvojmu partnerovi nieco vycitat. Povedz mu o svojich pocitoch, ze ta to trapi a popis mu presne, ako sa citis. Hovor jednoducho len o sebe, nie o nom. Tak by mal byt schopny ti viac porozumiet...

mary-anne

to je ťažko takto radiť, každý sme iný . a neviem, aký je on, či by si dokázal vybrať medzi tebou a partiou ..

mary-anne

povedala by som mu, že mi to vadí . a dalej by som postupovala podla toho, čo by povedal, ako by reagoval na to ...

lililka

nie je to moja partia, nikoho tam nepoznam a su z ineho mesta...a nebolo by mi prijemne travit cas v spolocnosti jeho byvalych. skor som chcela vediet, ci by si to napr. ty tolerovala, alebo ako by si to riesila, keby to robil tvoj partner....

mary-anne

nemyslím si, že by sa prestal s nimi stretávať. je to čudná situácia . takže je len na tebe, či mu budeš veriť . a prečo nechodíš aj ty s nimi von?