13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Ahojte kočky. A vy aj žijete?
Tany ja tiež som na tej istej váhe ako sme pred rokom ukončili dietovanie. Niekedy +- 2kg. A to včera som sa vrátila z Vysokých Tatier,kde som na hotely strávila týždeň s polopenziou. Nepribrala som a skôr schudla. Chodila som s mojou rodinkou po túrach ale hlavne som sa neprejedala hoci sme mali plné švédske stoly.
Ináč celé leto som sa stravovala normálne, a hlavne čo dá moja záhrada...zeleninku a ovocie....
Ale dala by som sa s vami na dietku, ešte takých 7 kg dole a to by ma potešilo. Držkajte sa pri chudnutí a som veľmi rada,že ste sa ozvali....
Mne sa teraz nedá moc ísť na dietu,lebo musím vyvárať mojim dcérkam, ale keď začne školský rok, tak sa pridám k vám.Pekný deň..... a príjemné chudnutie...a hlavne píšte....

Tany

Mirka s tou svadbou to bola len sranda no 10 kg dám isto dole :) prvé mliečko som si dala o 9-tej tak sa teším na ďalšie :)

Miriama11

Dobre Tany, tak dnes zacinas, mozno aj ja, ja uz neviem :)
Ano ked zjem vsetko co mi pride pod ruku, tak ano, ale ja vela sportujem okrem toh, ze som zacala jest normalne, ale problem je, ze som cely den hladovala a vecer som sa najedla. Prave naopak som to mala robit.

Podmienujes vydavanie chudnutim? :) Ci to bola sranda? :) No tak minus 10 kg, by z teba spravilo krajsiu nevestu :)

U mna minus 8 kg a budem celkom stastna :)

Tany

Mirka, ja som už vyše roka od diéty a viac ako 2 kg som nikdy nepribrala vždy to kolíše, a žiadny jojo efekt, záleží ako sa stravuješ po diéte ak začneš jesť všetko čo ti príde pod ruku tak sa nečuduj....
Od zajtra začínam a teším sa veľmi, ešte tých 10kg a môžem sa vydávať

Miriama11

na rovnakej vahe si? :) ja mam spat asi 4 kg :) uz viem, ze je toto dieta s velkym jojo efektom :) , ale chcela by som zacat zajtra, lebo nie som schopna drzat mliekovy den v praci :)
ale mohli by sme sa tu podporovat, ak by si tu niekedy napisala :)

Miriama11

Ahoj Tany, tak ja osobne jem normálnu stravu, ziadne dietovanie :) a kazdy den zacinam, a poobede skoncim :) a tebe sa ako dari?

Miriama11

Kazda pisuca aj nepisuca, chudneme od zajtra :) na vikend plneho jedla zabudneme a od zajtra chudneme :) drzte sa.

Miriama11

Miselka, ja osobne jem maso ake mam. a je jedno ake si davam, niekedy si davam parky, niekedy tuniaka. len pozeram na to aby mali mali tolko gramov. a na chudnutie to nema ziadny vplyv. Takze urcite sa tym nezaoberaj.
No a prvy tyzden som chudla od prveho dna, kazdy den. az potom sa to zastavilo, ale dost som schudla. ale musela som sportovat. kazdy den som cvicila.