13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

miselka007

A este by som chcela vediet ze po kolkatom dni ste si vsimli ubytok na vahe? ja som teraz na stvrtom dni a stale nic nebadam... mam taky pocit ako keby to na mna ani nefungovalo, dakujem :)

miselka007

Baby prosim vas mozte mi este napisat ze ako si vy robite to maso co je napisane v tom jedalnicku? ze ked tam mate ze chude maso, varene maso ze ako si ho pripravujete lebo v tomto som fakt nevedela..

velmi vam budem vdacna :)

Miriama11

Silviaq, ano delena je dobra dieta, len ja by som chcela schudnut tou 13 dnovou a potom zacat nieco take drzat :) Ale co vsetko ja som schopna zjest ked nedrzim dietu, divim sa niekedy :) Ale napis tu sem tam, mozeme sa nadalej podporovat, aj ked nedrzis 13 dnovu.

Miselka, ano mozes opat pokracovat dalej v 13 dnovej aj hned. Niekde som citala, ze po 13 dnoch mas jeden normalny den, mozes jest vsetko. ale moze sa ti stat , ze v ten den sa tak "prezeries" ze nebudes schopna dalej pokracovat, takze kludne zacni znova 13 dnovu :)

miselka007

Ahojte baby, tak od vcera uz aj ja drzim tuto dietku a zatial v pohodke to zvladam. Vobec nepocitujem hlad a ani nic ine.. nemam ani chut na sladke :) ale chcela som sa spytat takych ktore uz maju s tym skusenosti ze ked skoncim ten trinasty den ci mozem zase zacat od prveho aby som este zhodila kila alebo tam musi byt nejaka prestavka medzi tym? dakujem a drzim vam palceky v zhadzovani kileciek :))

Silviag

Miriamka nie si sama. Ja tento rok som ju ani raz nedokončila. Minulý rok som ju 4x otočila a nerobilo mi to problém.
Tento rok som hotová a preto som sa rozhodla na delenú. Držím ju už 2 týždne. Cítim sa lepšie ale na kg to ešte nevidím. Pri 13 dňovej idú kg rýchlejšie dole.
Kočky držte sa a ktoré držia dietku držím palčeky aby to vydržale a boli pekné.....

Miriama11

ahoj mali, vies co mne chyba motivacia. motivacia byt chuda , je velka ano, ale stale radsej si dam cokoladu :) Uz som schudla dost tou dietou, ale neviem zase zacat :( A preto nemozem ani napisat, ze zajtra to uz zvladnem :) A ty ako? zatial ti to ide ze?

mali

ahoj ja som vydrzala prvy den ... a celkom v pohode... neboj zvladnes aj ty ak budes hladna.. daj si biely jogurt aj zo dva ..alebo niejake bielkoviny drzim prsty zajtra sa ozvi ako

Miriama11

ahoj mali, tak to ti zavidim. ja som nevydrzala :( hladovala som v praci a potom som nejak nevydrzala a zjedla som vsetko co som videla. Ty na ktorom dni si? Zajtra musime vydrzat

mali

ahoj ja sadnes drzim a vobec niesom hladna zatial ziadne prehresi pri mojej praci v pizzerke a priatelovi co sa stale napchava je to dost tazke:D

Miriama11

Jasne, prvy den je odradzajuci. ja som zvykla robit to, ze som preskocila mliekovy den a sla na druhy, ale som ho porusila, lebo ten mliekovy den ti da silu. No nic oddnes zacinam, vychadza to presne 2 tyzdne do konca mesiaca. musim vydrzat :) Drzte sa vsetky :) a pistee!