13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Miriamka tn olej môžeš užívať aj počas liekov ako moja mama. Ona tiež brala lieky a každé ráno si dala polievkovú lyžicu oleja od pána Turianicu. Doktori boli z toho hotoví ako sa jej stav zmenil a k dobrému.Je to všetko na tebe.Pekný deň....

Miriama11

Dakujem Silvaq velmi pekne, za radu, meno, zatial doberiem tabletky, ktore mam lebo len teraz mi to zistili a ked sa mi to zacne zhorsovat tak vtedy skusim nieco take ako je ten olej.Ale verim, ze sa mi to da do poriadku, mozno najivne, ale este pockam chvilu. Ale velmi pekne dakujem.

Krupka ahoj, uz sme sa minule s dievčatami zaujimali co je s tebou :) no super ked ti to tak dobre ide. Presne ako vravis, ked nemas cas tak nemyslis tolko na jedlo :) no tak gratulujem. Vlastne gratulujem vsetkym, ktorym sa tu podarilo schudnut a pokracuju dalej :) Mne sa velmi nedari, ale tak hlavne je ked si udrzim to co som schudla :) Napis tu niekedy a podpor nas :)

bobojjjj

Ahojte kočky....pekne sami tu držíte....ja som dlhši čas nepísala akosi nemam čas nestiham a to je fajn lebo nemam čas ani kedy jest a vaha mi pekne padla dole som zatial so sebou spokojná ....z 81,5 mam dole na 74,8kg napozajtra by som mala končiť 13 den dietky ale fakt ju akosi striktne nedodržiavam len ked si spomeniem niečo z tej dietky čo mi práve príde na chut zobnem ...dufam že Vas ešte viacnakopnem dalej ....ale vm poviem aky je to super pocit ked vam dole gate padaju ked ich velkost je 44 :-)))))držte sa, krupka:-))

Silviag

Miriamka mám známeho na štítnu žľazu a moju mamu uchránil operácie.Je to p. Turianica aj ja aj moja rodina užívame jeho olej.Ja ho poznám osobne a som vďačná jednému známemu,že ma s nim zoznámil.Aj môjho manžela vyliečil z ťažkej choroby.Vďačím mu za veľa. Nájdeš ho na stránke Fortuna p. Turianica.Moje deti si dávajú každé ráno aj ja s manželom jeho olej z tekvicových semiačok. Stojí dosť ale zdravie je prednejšie. Pozri si jeho stránku.

Miriama11

Ahoj Silvaq je mi to luto s tymi zdravotnymi problemami :( ja mam problem so stitnou zlazou a tiez ma nebavi brat tabletky :(.
Ano to je skvele, ze si si nieco kupila a ze ti to urobilo radost, lepsie sa chudne ked si stastna :) ja tiez pojdem do obchodov, ale az o 2 tyzdne, ale dovtedy musim nieco schudnut :) Este je moznost, ze si kupis bluzku vyvesis na skrinu a bude to tvoja motivacia :)

Ked mam pravdu povedat ani ma teraz nebavi nakupovat, ked som tučnejšia :)

Silviag

Ahojte kočky. Včera som bola na reumatologii a doktorka mi predpísala ďalšie lieky na reumu. Už mi je z nich zle a pčeňové testy mám zlé z nich. Dietku držím ďalej a nevzdávajte sa kočky veď chceme byť pekné. Včera som si kúpila červené tričko,gorálky a náramok pre radosť. Páčila sa mi jedna blúzka ale nemali väčšiu veľkosť tak som sa ešte viac nahnevala a musím schudnúť aby som si nemusela kupovať väčšie čísla./42,44/Miriamka aj Tany držkajte sa......

Miriama11

Dakujem Ivka :* Ano mas pravdu, ide leto za chvilu mam aj ja po statniciach a mozno pojdem na dovolenku, tak nemozem ist taka aka som teraz, musim nejako vydrzat a stihat vsetko :) a Ty uz sa k tej diete nevratis? Na co ked ti ide vaha dole aj tak.

ivka_611

Miriam nevzdávaj sa! :) síce ja diétu už nedržím,ale vydržala som celých 13 dní. a výsledok? takmer 4 kg dole a naučila som sa jesť pravidelne a malé porcie. váha vôbec nejde hore,ale pekne pomaly stále klesá.
Stojí ti porušoanie diéty zato? mysli nato,že ide letooooo a musíme byť kočky ;)

Miriama11

Kočky kočky, co sa deje :) Nemam vás ako podporu a uz jem vsetko mozne a vaha ide kazdym dnom o pol kila hore :(...
Aspon jednu potrebujem ako podporu! :)