13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Tany a ked sa dohodneme naa budúci pondelok čiže 4.6.2012. Ktorá sa ešte pridá k nám? V piatok a v sobotu mám ešte grilovačku ale v pondelok by sme mohli začať. Čo na to poviete? Miriamka gratulujem k úspešnému mliečnemu dňu.Drž sa a neporuš......Pekný deň....

Miriama11

silvaq dakujem, no ja som na mliekovom, lebo som pisala, ze sme mali umrtie v rodine, ale v poriadku vsetko. No mam stale pocit, ze kazdy den som chcela zacat 13 dnovu dietu, rano som si dala pekne mlieko a potom ked prisiel obed som to vzdala :) ten mliecny den ma stale odradi :) ale dnes som vydrzala, iba s prehreskom, ze miesto mlieka som si dala cottage cheese :) takze mas zeleninovy a na druhy den mliekovy?

no ano cize urcite ak by sa mi podarilo raz schudnut, co sa mia si nepodari :D budem drzat delenu stravu, lebo potom clovek tak rychlo priberie.

raz som rozmyslala nad tym, ze raz pisal jeden muz mal 100 kil a drzal tuto 13 dnovu dietu a schudol tak vela, za dva tyzdne mozno aj 8 kil a viac. A dodrziaval porcie ako my jeme, tak pre nas co mame od 60 do 70 kil asi, potom tie porcie su mozno velke. Samozrejme, ze hladovat nechceme, ale len som rozmyslala, ze keby sme znizili dkg, ci neschudneme ako on. ale to je len moja myslienka, urcite ju neuskutocnim :)

Silviag

Ahoj Miriamka aj mne sa zdá,že tá 13 dňová dieta je najlepšia.Delenú som vždy držala celé leto,ale ako píšeš tie kg idú pomalšie dole. A ty si na akom dni?A držím ti palčeky na štátnice. Ja už chvalabohu nemusím toto absolvovať.
Pekný deň všetkým a držkajte sa. Ja mám dnes zeleninkový deň.

Miriama11

Silvaq, to nic :) ja som nechcela nikomu zle, len som myslela ze sa tu viac ludia podporuju a som myslela, ze asi nedrzite diety, ked tu nepisete :) no idem na mliecny den, lebo ako som pisala bol pohreb a statnice ma cakaju, pocas ktorych sa neda ucit, ale musim, lebo leto sa blizi. a vidim na sebe, ze ked prestanem dietovat, ide vaha hore.

Ivka super, ze tak vela. Delena strava je dobra, len ten ubytok nie je taky rychly :( a mam pocit, ze my zeny si vyberame diety podla rychlosti ubytku na vahe :) ja uz som skusala diety 90dnovu, Stefana margitu, tvarohovu dietu, atkinsonovu, dukanovu, edity sipeky :) myslim ze aj vy niektore :) no a ta 13 dnova je z nich podla mna najlepsia, ale mozno najdrastickejsia ze? :)
ja by som asi kludne drzala tu delenu, ale az potom co dosiahnem vysnenu vahu :)

ivka_611

Silviag k dnešnému dňu mám presne 3,5 kg dole :) sa z toho teším úplne najviac :))

Aj ja som rozmýšlala nad delenou stravou,len v nej nemám ešte úplne jasno. asi si pôjdem kúpiť nejakú knižku o nej najprv. Ešte ma aj napadlo, že si dám pár dní voľno a dám si znovu týchto 13 dní, len si to neviem predstaviž v robote,keďže tam nemám možnosť jesť každé 3 hodiny...

Silviag

Miriama tak sa ti ospravedlňujem, asi som to zle pochopila.Miriamka a ty akú dietku držíš?Ja po tejto diete idem na delenú. Tú mám vyskúšanú......Kočky držte sa ......Ivka a kolko si schudla.....Ja teraz užívam silné lieky na reumu a ked si dám štyri tabletky ráno a večer tak som najedená.......

Miriama11

Silvaq napisala som zrejme nedari, nie ze sa nedari. A vacsinou je to tak, ked sa niekomu nedari,. nepise a napise iba vtedy, ked sa mu dari, takze z toho som vychadzala.
Ivka super, ked si vydrzala ved uz skoro 8 dni :) uz musis mat urcite 2-3 kila dole :)ja dnes idem na pohreb, takze sa nedalo velmi chudnut, lebo vacsinou zial zajes :( , ale uz musim zajtra zacat, letna dovolenka sa blizi :)

ivka_611

ja sa tiež držím,neporušila som ani raz :))
ako sa plánujete stravovať po tých 13 dňoch? k normálnej strave to asi nepôjde,však?

Silviag

Miriama neviem ako si na to prišla,že keď sa nepíše,tak sa nedarí v dietovaní. Ja to stále držím ale darí sa mi.....
Nemala som čas písať,lebo som mala určité povinnosti rodinné - dcérine prvé prímanie. Kočky držte sa .........