Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

jou jou ďalší deň pomaly ale iste za mnou, parádička teším sa že to zvládam na jedničku :) uvidíme aké budú výsledky

Miriama11

normalne sa hanbim, ale musim to napisat, neodolala som :) bola som taka hladna vecer a polozili predomna take chrumky, tak som si dala, ale mozno aj za hrst :( no nic, mne chyba pevna vola :) nevadi musim pokracovat a ano smejo, aj ja budem nahnevana ak sa postavim na vahu :)

tak olivia , drz tu dietu a potom nam tu napises, ci sa oplati ju drzat :) hm?

kika ja som pisala vcera o 9.45 o dukanovej diete co si myslim a myslim si ze mliecna je lepsia.a mozno aj ucinnejsia, ale mensie porcie jedal jes.

kika2000

cafte baby,

drzala niektora z vas predtym dukanovu dietu? uvazujem o prechode z dukanovej na mliecnu, ale neviem ci mam ist do toho, co poviete?

nepriberiem zbytocne? kto by nepoznal dukanovu, precitajte si o nej tu - ow.ly (je to mimochodom asi najlepsi slovensky dietny portal, su tam super clanky)

vdaka, Kika

olivia14

Chcela som sa znova k Vám pridať, ale objavila som niečo lepšie pričom nebudem hladovať, ale sa konečne najem a schudnem takže keby ste mali záujem tu je link na knihu: www.ulozto.cz

každí ju vychvaľuje a schudli s ňou pekných pár kíl, tak ved čo je to len 28 dní to máte skoro ako 2 mliečne diéty :)

smejo

to bola len jedna kocka :D takže v pohode :) len budem fest nasrata, keď sa postavím v pondelok na váhu a nič sa nezmení...budemm strašne ale strašne nehnavená

Miriama11

tak ja mam teraz okolo seba plno cokolady, ale musim vydrzat :) ale neviem ci len mne sa to dnes tak dialo, ale som bola dnes taka hladna. ale normalne som nevedela pockat 3 hodiny a hned po 2 hod. som sa najedla :) no Tany, ved rob ako ty uznas zavhodne, hlavne ze schudnes a budes stastna :)
smejo nevadia tie kocky, podla mna pri tom mnozstve co jeme (malo) to nevadi :)