13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

slniečko ja som včera super vyddžala až som prekvapená ako mi to super ide, keď som hladná tak hľadám na nete nové recepty ktoré by som mohla vyskúšať a hneď ma hlad prejde :) ja mám prázdniny od dnes takže pohodička doma to zvládnem ľavou zadnou :) držkaj sa

slniecko22

no moja drzim palce :)ja na tom tiez nie som najlepsie....2den za mnou...uuspesne...ale robim v restike s jedlom,co ti poviem :)) slinky tecu...ale my to zvladneme :))

Tany

takže dnes som začala :) prvý deň mám pomaly za sebou a zajtra idem piecť koláče na veľkú noc tak sa teším :)

TINA 02

ja začinam zajtra druhe kolo! V nasom meste je jeden dietolog a dava ludom jedla za 200€ na 2 týzdne su to 4jedla na den v sacikoch ktore si pripravuju. Kamoska schudla za 2t 4,7kg a ja 6 a 200€ mam vo vrecku. som zvedava čo povie ked ma uvidi:)

Tany

silvia dukanova je hrozná, skúšala som musia sa jesť len bielkoviny prvé dni a nič iné, mne s toho bolo zle a ani som neschudla kašlala som nato. A čo sa týka dietovania, môžme sa dohodnúť na daný dátum a začneme tak ako pred rokom pekne spolu nech nás je čo najviac, moja mamča sa k nám pridá :)

Silviag

Tina 02 gratulujem k schudnutiu.Slniečko 22 ja idem dnes na delenú a Tany čo ty. Ja mám 66 kg a neviem to znížiť na 60 kg.S 13 dnovou začem až po veľkej noci. Stále len začínam a začína. Tany v čom to je, veď minulý rok som to vydržala 3x po sebe a schudla som spolu s tebou. Vtedy som mala 74 kg. Nemôžem sa sťažovať,lebo už teraz sa cítim dobre ale neni to 60 kg. Asi bola lepšia podpora alebo pevná vôľa.......Držkajte sa ....Ešte sa vás opýtam na dukanovú dietu.Čo na ňu hovoríte.....?????