13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

slniecko22

ahojte baby, vsetky vas velmi chvalim :) ja som dietu drzala pred par mesiacmi 2x...schudla som 9kg cize spokojnost :) a pribrala som spat asi 1,5kila takze fajn, no len este by som aspon 5-7 chcela dat dole,takze buduci tyzden od velkej noci zacinam s vami :) beriete ma? :)

Silviag

Tany gratulujem......Ja som sa ešte nevážila ale pokračujem, no niekedy aj troška poruším. Všetkým chudnúcim kočkám držím palčeky......

TinaaX

ja osobne neverim na taketo rychle diety, radsej budem chudnut rok a postupne a budem mat z toho daleko lepsi vysledok... trinastdnova dieta sa nemoze porovnavat napriklad s dukanovou -odkaz odstránený- ...

TINA 02

Ahojte... dnes mam 9 deň!!! Taku hnačku mam z toho mlieka, no otras!!! Niečo som schudla už to vidieť ale važim sa až na 13 deň.tak potom napíšem ...

Tany

Ahojte kočky idem na to od zajtra a pevne verím že pekne aj dodržím 13.dní, budem vám tu každý deň písať, potrebujem podporu :)

mimss

tina drzim palce! :) olivia mas super ubytok..tymi dvoma kilami som myslela tak, ze minimalne tie ti pojdu este dolu..ale podla mna v tej druhej polke nemozes cakat uz nejaky extra ubytok..navyse ty si nemala nejaku nadvahu a keby islo dokopy aj len tych 6 tak je to super podla mna za tak malo dni :) ja sa drzim pomaly, trosku male prehresky, zajtra je oslava, tak mozno tiez porusim, ale snazim sa

olivia14

Beriem to tak,že to je už 7 deň a sama sebe sa čudujem, že som to vydržala.....2 kila? Tak to by som bola veľmi sklamaná keby, že dám dole len 2 kilá uvidíme :) A tebe sa ako darí mimss? Veľa štastia kočeny :o)