13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Mimss ja som pri tejto diete neni vôbec hladná,práve naopak niekedy by som aj vynechala aj jeden chod.Ale nesmie sa,lebo táto dieta je hlavne o pravidelnom jedení.Ja tvaroh tiež nemám rada- nejde mi dole krkom. Včera som mala tiež tvaroh a dala som si miesto neho mozarelu alebo si dávam aj plesnivý syr /ten okrúhly/ a niekedy aj jogurt.Ja si myslím,že to až tak neporuším.Kočky držte sa a píšte .....

mimss

a este baby na nete som nasla aj variantu, kde je napriklad treti den nahradzany tvaroh na obed sunkou a este jedna otazocka, mozem tvaroch nahradit niecim inym? napriklad bielym jogurtom? lebo tvaroch z duse neznasam

mimss

takze od zajtra sa teda k vam pridavam...tany nevzdavaj to, aj ked si porusila :) aj tak ti vaha uz isla pekne dolu za ten rok...silviag dakujem velmi pekne za podporu, este sa chcem spytat, ci sa pri tejto diete citite moc hladne a moc malatne

Silviag

Tany moja držím ti palčeky, veď ja tiež do nevydržím až do konca.Ale zaujmavé je,že minulý rok sme to všetky pekne spolu vydržali. Ja som dnes na treťom dni a dúfam,že to neporuším.Kľudne sa pridaj od dnes a píš ako sa ti darí. Mimss určite to raz dokážeš a vydržíš. Musíš sa len riadne naštvať a povedať si že to zvládnem.Ja viem,že sa mi to ľahko píše ako dodržuje, veď ja tiež s tým bojujem a nevzdávam sa......

mimss

jasne ze sa ozvem :) ja vas tu citam pravidelne uz odkedy ste minuly rok zacali a strasne obdivujem vasu pevnu volu :) bodaj by som aj ja taku mala

Silviag

Mimss teším sa že sa k nám pridáš...Aj keď nie tak sa aspoň ozvi a napíš ako sa máš.....A ostatné kde ste, asi máte už dobré postavy na leto do plavok.....

mimss

ahojte baby :) tak som teda odhodlana od zajtra alebo od stvrtku..dam este vediet, mam svoje plodne dni teraz a brucho ma strasne boli, tak preto to odkladam o par dni :) aj cvicite popritom?

Silviag

Olivia super,že pokračuješ to nevadí že si porušila,ideme ďalej v chudnutí. Držím ti palce a píš ako sa ti darí.

olivia14

tiež sa k Vám pripájam ženy dneska 4. deň síce na druhý a tretí deň som neodolala, ale tvárim sa, že sa nič nestalo a pokračujem ďalej :) veľa šťastia :)