13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

vikiviki.

ahoj Tany, hej drzim sa, drzim:)) len aby mi to vydrzalo takto poctivo az do konca. Kolko chces schudnut? ja by som tak na 60kg chcela, teraz mam 65-66 :(

hankapt vitaj, zajtra Ti drzim prsty s mlieckom, ja mam zajtra termix, ale ten mi nejak zmizol z chladnicky, tak dam jogurt.

Tany

Dobré ránko ja som mala ráno ovocie, teraz čakám kedy bude 12:00 hodín aby som si dala zeleninku :) Tretí deň je v plnom prúde ostáva nám už len 10 dní

vikiviki.

ahojte, tak ako ?? ja som tiez dnes ovocie vynehala rano, dam si az zeleninu o desiatej, lebo som sa len pred chvilou vystuchala z postele :)) celkom to zvladam, co som milo prekvapena...

Tany

Ahoj Viky, ja sa držím parádne na jedlo ani nemyslím, no dnes dom ráno nevstávala kvôli jedeniu tak mám o jednu porciu za deň menej takže som vynechala tvaroh kedže ho ani nemám moc v láske :) teším sa na zeleninku o 15:00 a vajíčka o 18:00 .... druhý deň pomaly za nami :))

vikiviki.

dobreee ranko!

ako?? drzis sa Tany? Silviag, len si daj na plese aj za nas :))

Ja som uz to posledne mlieko nedala, chcela som sa vklude vyspat :)) vecer pred zacatim som mala 67,2 a dnes rano 65,3 tak si asi viete predstavit co som mnou to mlieko porobilo, totalne odvodnena :))

no idem na nakup, nemam tvaroh :)))

Tany

Evik ja som nič nenahrádzala, keď som držala prvý krát potom som si zamieňala z to na čo som mala chuť.
Ja som schudla pred rokom 15kg. Teraz chcem ešte 10kg