13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

lolitqa

nie nie už vysoká, manažment v poprade :) a darí sa celkom ale občas porusim, uvidím čo ukáže v nedeľu ráno váha :)

mimss

ahoj lolitqa, myslela som, ze uz sem ani neprispievas :) ako sa ti ddari? ja chodim do dubnice na technicku..a ty kam? ci est stredna?

mimss

ahojte baby..tak hlasim, ez som akosi zacala porusovat :/ ale to preto, elbo sa ucim na skusky a akosi mi nestaci jest len to co tam je :/

Tany

ja som sa bola dnes snowbaordovat tak som sa citila uplne super, sice mi boli veci velke chvala bohu neikto mudry vymyslel traky :D a bola som na obede tak som sa najedla superr, teraz dom caj dopila na dnes mam dost, uz len lahnut a buvat :) dam vam vediet ako pokracujem dalej :)

Silviag

Tany držím ti palce ale aj ja sa tak trošku týmto štýlom stravujem tento týždeň a hlavne sa neprejedám. Práve teraz mám nakrájané jablko a pomejo. Pomaličky v robote si z nich dávam.Rifle mi už boli dnes ráno voľnejšie.Cez tie sviatky som sa strašne zle cítila s plným bruchom a potom som si to vyčítala.Že je mi to treba? A ostatné kočky ako sa vám darí? idú vám kilečká dole?Píšte....

Tany

Silvia ja som začala už od 1.1 :) lebo cez silvestra som toľko toho požrala že som len čumela na váhu čo sa porobilo... :) tak teraz som sa dostala do normálu, a este nieco nepapam podla toho rozpisu ako sme drzali minuly rok, jem to na co mam chut, napriklad vcera som mala jedneho zavinaca na ranajky, na obed mini porciu rizota zeleninoveho a trosku zeleninovej polievky a na veceru som mala kusok chleba s natierkou, pocas celeho dna som vypila 2 litre caju + jednu kavu na obed :) a nemozem zabudnut vzdy vecer si doprajem kocku cokolady, inak by som ani nezaspala :) takze asi tak nejako je to somnou a zatial idu kila dole + zacala som cvicit ako pred rokom takze dufam ze to pojde dole :))

Silviag

Tany neblázni! Je to pekné predsavzatie aj mne by sa zišlo. Ja som cez sviatky pribrala 2 kg ale ešte som s dietou nezačala,lebo tento týždeň mám návštevy a ja tiež chodím po návštevách a dám si aj pohárik šampanského a to pri diete sa nemôže.Ja začínam od 9.1.2012 naostro.A ty Tany kedy začínaš?? Pôjdeme do toho spolu ako minulý rok??? Išlo nám to vtedy super aj sa nám darilo dobre schudnúť.Ja si tie schudnuté kg držím len teraz mám tie 2 kg navyše.Držkajte mi palce.
Ostatným kočkám,ktoré už začali, držím palčeky aby to vydržali.Pekný deň