13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

lolitqa

mimss, ak si si všimla konzumuju sa predovsetkym bielkoviny :) takže v podstate na tom až tak strasne nezáleží, ktorý z tých dvoch variantov skusis :) inak ja včera tiež pohodka ale nedá sa povedať zeby som to.presne od slova do slova držala, ale snažím sa, ale bola som sklamaná deň pred diétou vaha mi ukázala 79 :( najbližšie sa vážim v nedeľu :)

lolitqa

No včerajši den prebehol celkom v pohode :) až na pár pistácií ktoré v pláne neboli ale to neva, dnešok začal perfektne a večer idem na zumbu :)

mimss

ahojte, tak dneska mam prve mlieko za sebou..o desiatej :) lebo som vstala neskoro, tak o tej siedmej mi to nevyslo :D..lolitqa ako si na tom? dakujem baby vsetkym za rady..ja sa chcem touto dietou len nastartovat a potom prejdem na nieco zdravsie..sak 13 dni nie je az take hrozne

uriella

mimss v poho schudnes aj desat kil a aj viac, ale nie dietou!!! :) ked chces pozri do prispevku www.zdravie.sk tam mam jedalnicek ako som schudla vyse 10 kg, a nepribrala som ,ani ked som zacala normalne jest, pribrala som za posledny mesiac vela a to tym, ze som sa zacala neskutocne prejedat (vela stresu, nepravidelna strava, ponocovanie lebo na nic som nemala cas a jedla som ohromne mnozstvo sladkosti, tak sa ani necudujem)... inak aj ja mam 180 cm (22 rokov :D) a najvyssiu vahu som mala 76kg, dlho som mavala okolo 75, schudla som na cca 62 a teraz mam 65 ked som pribrata a rada by som to dala na 57 (mozno sa to zda velmi velmi malo, ale viem aku mam telesnu konstrukciu a verte mi, ze aj ked som mala 62 chuducka som nebola)okrem toho sem-tam pozujem pred objektivom, a tam sa kila navyse prilis nenosia :)

maruska123

20 minut je nic, co sa tyka chudnutia

ked chces cvicit tak aspon nejakych 45 min...a inak cca 80% chudnutia je strava, cize zameraj sa hlavne na nu

mimss

no baby vy ste tu uz vsetky ake chude..z coho vlastne chcete chudnut? :)..inac poradte mi co sa tyka toho cvicenia, myslite ze by mi stacilo kazdy den 10 minut na stacionarnom a 10 minut na tej rotacnom kruhu ci ako sa to vola?

dodiq808

ja mam 17 rokov a vysku mam160 a chcela by som schudnut aspon 8kg vie mi niekto pomohnut ak ano tak mi prosim pomoste Dakujem vam vopred