13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

maruska123

maoam jasne chapem...vies, mozno toto nie je najzdravsi sposob chudnutia, ale pre mna je to strasna motivacia, ked dam dole hned na zaciatku par kg a potom prepnem na rezim zdravej stravy..lebo keby zacnem chudnut tak ako vy a dam dole poviem priklad 1-1,5 kg za mesiac, tak viem, ze sa na to vybodnem...ked vidim vysledky hned na zaciatku tak som nastartovana do dlhoboej upravy stravy

a inak ja jem tiez strasne vela zeleniny v poslednej dobe..dusenu, grilovanu, zapecenu, zeleninove polievky, salaty atd atd...milujem taketo jedla

Maoam

ty si ma inspirovala najviac :-))

chcem to vyskusat, tiez neznasam pevne pravidla :-DD, zarucene ich porusim, ale vytvorit nieco vlastne, s tou konstrukciou, ktora je dana, teda bielkoviny + zelenina, minimum sacharidov, nech sa mi prepne metabolizmus trocha, lebo stojim stojim a stojim a nic sa nehne

maruska123

maoam sak ja si to tiez obmienam, pretoze nemam rada uplne presne pravidla...a funguje to aj tak...clovek si musi stanovit to, co mu vyhovuje najviac

Maoam

ja sa nou necham inspirovat a prevezmem z tej vasej diety par veci a skombinujem so zeleninou kazdy den, uvidim ci sa nieco pohne, ale sacharidy tiez budu, len ovela menej, idem si vytvorit nieco vlastne, som zvedava, ci sa nieco pohne

zaklad toho co ste vyskusali je velmi slubny a mali ste dobre vysledky

Silviag

Ahoj Tany som tu a čítam si príspevky ale teraz momentálne nedržím žiadnu dietku iba sa obmedzujem v jedení.Teraz sú samé vypekačky koláčikov a pod.Hoci ja na sladké nie som ale nechce sa mi dietovať.Ale určite po novom roku začnem aby som na jar vyzerala super ale hlavne aby som sa ja cítila dobre a v pohode.Potom pôjdeme do chudnutia spolu, dúfam že ma nenecháš v chudnutí samú....Prajem ti šťastné a veselé sviatky a hlavne veľa veľa zdravia,lebo u mňa je na prvom mieste.