13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

maruska123

tak baby, ja uz som skoncila s touto dietou..dala som dole takmer 6 kg, teda po dvoch kolach, ja nemam nejaku extra nadvahu, takze ani nemozem cakat, ze zo mna ubudne 15kg

teraz je cas prejst na zdravu stravu, pokupila som si celozrnne cestoviny, celozrnnu ryzu, budem jest vela ovocia, zeleniny, cottage, tvarohy nizkotucne, obcas najake oriesky a semienka, ziadne sladkosti (tie mi ani nechybaju), strukoviny, tofu (maso nejem), nemastne atd..ved to poznate..a nejaky ten pohyb..a som si ista ze este pojdu dole nejake kilecka..:)

ema280

skuste jest vsetko 5-6 krat denne kazde3 hodiny nie viac nie menej dodrzujte tie 3 hodiny a mensie porcie asi tak do 0,3 l salky .

maruska123

wikinka tak mala by si sa po tom zacat stravovat zdravo podla mna...rohlik zrovna do zdravej vyzivy nepatri, ked tak nejaky celozrnny...a nejest mastne,sladke a tak..a hybat sa..ved to poznas..proste ked sa zacnes stravovat ako predtym tak priberies, to je jasna...cize musis aj po diete zmenit jedalnicek

WiKiNkA

Ták dneska mame druhy deň:)
som rada že ten prvý som vydržala =)
uvidíme ako dopadne druhý :)
Termix už mám za sebou a postupne to pojde :)

Neviete niekto ak skončím 13 dnom čo dalej ???
Nemožem potom si dat chlebík?...rohlik ??? ..zahrnuť do stravy?..aj doma hučia po mne že obed nejem heh =) poradte mi niekto.
dakujem =´)

LuckaDucka

Ahojte ženy,kočky... Som tu nová a neviem ešte ako tu treba napísať na mail dotyčnej, ale veeeľmi by som bola rada, keby mi zakladateľka tejto témy poslala RECEPT, vyskúšala som už x vecí, a stále márne...kôli zdravotným dôvodom som musela prestať chodiť do fitka...tak je to o kus ťažšie. Budem vám veľmi vďačná.

LuckaDucka

Ahojte ženy,kočky... Som tu nová a neviem ešte ako tu treba napísať na mail dotyčnej, ale veeeľmi by som bola rada, keby mi zakladateľka tejto témy poslala RECEPT, vyskúšala som už x vecí, a stále márne...kôli zdravotným dôvodom som musela prestať chodiť do fitka...tak je to o kus ťažšie. Budem vám veľmi vďačná.

LuckaDucka

Ahojte ženy,kočky... Som tu nová a neviem ešte ako tu treba napísať na mail dotyčnej, ale veeeľmi by som bola rada, keby mi zakladateľka tejto témy poslala RECEPT, vyskúšala som už x vecí, a stále márne...kôli zdravotným dôvodom som musela prestať chodiť do fitka...tak je to o kus ťažšie. Budem vám veľmi vďačná.