13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

eulalia

ahojte tak uz mam za sebou druhy den,este si varim vajicka na veceru a idem spat:)vcerajsok plny mlieka som zvladla, hoci som to vecer uz nevydrzala a vypila som salku polievky,ved len zeleninovej:) a dnes v pohode,az na to ze ma dost boli hlava,dufam,ze nie z toho mlieka..najviac sa bojim vikendu, lebo nam nase sefstvo organizuje vianocnu party,a tam sa jednoducho neda nejest, ale ved mi to hadam neublizi.. tak pa kocky a drzte sa:)

hankapt

no ja som vcera jedla normalne, ale od dnes drzim, uz sa mi o mlieku aj sniva :) v sobotu sa budem vazit ked dojdem domvo zos koly...ako to vam ide??

eulalia

ahojte uz vas dlhsi cas citam,a rozhodla som sa vyskusat aj ja mliecnu dietu. dnes mam prvy den skoro za sebou, a liter mlieka v sebe:) ale zatial sa nestazujem. stazovat sa budem mozno zajtra ked ma chyti brutalny hlad:) ale prekonam sa, kedze chcem schudnut aspon tych 8 kil. donedavna som chcela pribrat, navrat zo zahranicia sposobil svoje a z 57 kil mam 69. pri mojej vyske 168 cm sa to mozno nezda vela.ale ta nadvaha tam je. a prave jej sa chcem zbavit. tak drzte palce,aj ja drzim vam papa pekny den

KaQa

Aojte všetci chcela by som sa opítať ako je ta mliečna dieta s tím mlieko napišete mi ?? poradiťe chcela by som to odskušať ... a ako to dlho trvá?? a ake ma asi učinky???... dakujem veľmi pekne =o)

hankapt

Zdravim Vas :) Ja som schudla spolu 6,5 kg za tyh 13 dni. Kedze nie som z tych chudunkych dievcat, tak od zajtra pokracujem dalej, snad este 3,5 dam dole, pa

maruska123

baby ako sa vam dari? mne celkom dobre, kila idu dole a ked skoncim s dietou tak idem nakupovat celozrnne cestovinky, kuskus, celozrnnu ryzu a same dobre zdrave veci...ja milujem takuto stravu a nemam problem sa tak stravovat, v podstate mi to vobec nie je cudzie, mam o tom vela precitane a aj som ta uz dost dlho jedla, cize no problem :)

mbmanager

Ahoj,

hlavne nezabúdaj na pohyb. plány do posilnovne nájdeš na mybodymanager.net vpravo hore je registrácia :))

motivačné video :))
www.youtube.com

Muška

Katyya, myslim, ze ano. Touto dietou sa zrychluje metabolizmus, naucis sa stravovat kazde tri hodiny a jest ovocie a zeleninu. Pitny rezim plus.
Ja sa drzim. hadam to tentokrat dotiahnem dokonca. Majte sa pekne.