CYSTY

RNG

Ja odporucam dodavanie jodu najma transdermalne, z jodovej tinktury, staci 10 kvapiek pod pazuchu alebo na spodok brucha raz za tyzden. Su lekarne, ktore ti staru jodovu tinkturu namiesaju.Pytaj si taku, co ma 2% jodu a 2.5 % jodidu draselneho(kalium iodatum)c 50% alkohole.
Povidone jodu je slabsi a o hodne drahsi

mandolinka

beruška - extra jód a enzýmy je presne to, čo nedostaneš kúpiť v našich lekárňach. Tí čo ich užívajú si ich kupujú väčšinou z USA.
Jód je potrebné brať samostatne, nie ako súčasť nejakého multivitamínu. Enzýmy - tráviace, protizápalové ..... je ich nespočetné množstvo.
Ak chceš, napíš mi (klikni na meno) dám Ti link na obchod, kde si ich môžeš naštudovať a objednať.

beruška

RNG čo je to extra jod a enzymy? napiš prosim ťa podrobnejšie. Ja mam tiez cystu mimo vaječnika a je dosť veľka a boli ma cele podruško. Lekarka chce čakat štyri mesiace a potom sa vraj uvidi...

RNG

Na odstrnenie roznych nepotrebnych tkaniv v tele, vcitane cyst, myomov, hrciek, tumorov...
treba brat extra jod a silne enzymi

susan1108

Ahoj neboj sa, cysta na vaječníku vôbc nič neznamená, ona casom praskne, aj ja som ju mala, takže v pohode, nerieš..:)