podozrenie o pedofilii

Príspevok v téme: podozrenie o pedofilii
mirka777

Chcem sa vam zdoverit bo uz neviem co mam robit,
mam podozrenie, ze moj byvaly je pedofil.
Ma 34 rokov bola som s nim 2roky ale uz po 3mesiacoch sa so mnou rozisiel, skor si myslim ze som bola zneuzita na to aby sa zbavil akehokolvek obvynenia a podozrenia ze je uchylny.
vzdy mal sex so zenami, ktore mali deti, neustale beha za svojou sestrou ktora ma dcery vo veku 17,14,7 rokov,
braval ich na plavaren, prespava u sestry
Ked sme niekam sli tak sa nikdy neobzrel za zenou ale dievcatkami. Robime spolu a oproti nasej firmy je stredna dievcenska skola vidime dievcatam rovno do okien castokrat vidim ako sa tam diva pohladom uchylaka.
V mobile som mu nasla video jeho malej netere ako uteka so zavretymi ocami,
Ohlasila som to jeho sestre ale samozrejme ze ma vysmiala ze nemam dokazy
co si myslite o tom vy?
som paranoidna alebo skutocne ten clovek neni v poriadku.

mirka777

oni byvaju odo mna asi 6O km nemam byt ako s nimi v kontakte a kedze ma doma riadne poohovaral a zo seba spravil chudacika nemam sa s jeho rodinou uz o com bavit,

ja uz s nim nechcem mat nic, mam priatela som konecne stastna a to uz nech si riesi jeho sestra alebo policia

bella12

Obviniť niekoho z pedofílie nie je len také jednoduché, kľudne sa môžeš mýliť, je to veľmi citlivá téma. Na druhej strane, najdôležitejšie je dobro tých dievčat, jeho neterí, z ktorých je tá najmenšia najzraniteľnejšia. Z Tvojho pohľadu si urobila, čo si mohla - povedala si o podozrení jeho sestre. Chápem Ťa, že keď ho máš každý deň na očiach a vidíš jeho podozrivé správanie, máš isté obavy.

Predpokladám, že keď si s ním tie dva roky "chodila", spoznala si sa aj s jeho neterami. Neviem, či máš možnosť sa s nimi z času na čas vidieť a prehodiť nejaké to slovo - hlavne po tom, čo si sa zdôverila jeho sestre. Ak by to išlo, ja by som sa na Tvojom mieste snažila udržiavať s jeho neterami priateľský vzťah, nie nasilu, len aby vedeli, že aj po tom, čo si sa rozišla s ich ujom, si zostala ich kamarátkou. Pravdaže o podozrení o ich ujovi sa pred nimi ani slovkom nezmieň, ak by si sa mýlila, narobila by si v ich mysli veľkú škodu. Na druhej strane on keby videl, že si s nimi v kontakte, možno by si nič nedovolil, aj keby mal náhodou také úmysly. Inak v tejto situácii je ťažké radiť, keď človek nemá dôkazy, nič nezmôže, a keď sú, tak už sa niečo vážne stalo, čo môže poznačiť také dievča na celý život. Buď opatrná s vyjadrovaním svojho podozrenia nahlas, ale neprestaň ho pozorovať...

jajka001_

neviem co je na tom uchylne ze okukuje mlade pekne studentky :)) závisť, čistá závisť, mirka. možno je nezrelý, ale to je vacsina chlapov :)

0vecka

ja hlavne nechapem ze co xce riesit... ked prejde aj nejaka 15nastka s minisuknou tak je bezne ze sa otoci aj 40 rocny chlap a nikomu to nepride nenormalne... a aj keby si nasiel nejaku 15tnasku tak tiez to nieje zakazane... osobne na tom nic takeho nevidim....

veronika1211

mirka, prepac, ale mame ta lutovat aj po tom co si sama tuna na teme pises pod 2 nickmi? prepac, ale nepripada mi to prave najnormalnejsie

tpch

Mimochodom, pedofilia sice je sexualna uchylka, ale pokial nezneuziva male deti, nedopustil sa nicoho zleho.
Takze skludnite hormon a nechajte ho zit.

mirka777

ahoj kids, nie, ja mam 28 rokov

mas pravdu mala som to ukoncit hned tak ako mi aj vela inych povedalo,
najprv ma klamal ze musi chodit k sestre lebo je jej dlzny peniaze, potom ze si tam opravuje auto, nakonec bol dlzny rodicom nie sestre a stale taketo klamstva,

uz 5 mesiac mam priatela, sktorym sa lubime moc, ale stym ex robim a ked vidim aky je to uchylak tak mi je zle z neho.
Priatel mi povedal ze to mam uz nechat tak radsej sa do toho nemiesat.
ja som chcela len vedet vas nazor
ci je to normalne a nie utocit do mna.

kids

este k tomu co ja ho poznam - ten ma viac ako 34, neviem presne kolko a vsetko ostatne nanho sedi, je slobodny, pekny, chodi len so zenami s malymi detmi, ma kamosky s malymi detmi, casto ich strazi. neviem ci sa mu pacia aj 14.

kids

aj toto je psycho forum? tak nekompetentne odpovede ako od ludi z blazninca. na slovensku si ludia zavidia aj pedofilneho frajera. :D
ja som sem prisla z Lady, lebo nejde, ale teda nic moc.
mirka, ale to je aj tvoja chyba, ze mu dva roky robis zasterku. co si z toho mala? za tie tri mesiace si mu mala povedat, cau, adieu, maj sa pekne a kaslat nanho. skoda dvoch rokov. on ma 34 aj ty?