podozrenie o pedofilii

Príspevok v téme: podozrenie o pedofilii
mirka777

Chcem sa vam zdoverit bo uz neviem co mam robit,
mam podozrenie, ze moj byvaly je pedofil.
Ma 34 rokov bola som s nim 2roky ale uz po 3mesiacoch sa so mnou rozisiel, skor si myslim ze som bola zneuzita na to aby sa zbavil akehokolvek obvynenia a podozrenia ze je uchylny.
vzdy mal sex so zenami, ktore mali deti, neustale beha za svojou sestrou ktora ma dcery vo veku 17,14,7 rokov,
braval ich na plavaren, prespava u sestry
Ked sme niekam sli tak sa nikdy neobzrel za zenou ale dievcatkami. Robime spolu a oproti nasej firmy je stredna dievcenska skola vidime dievcatam rovno do okien castokrat vidim ako sa tam diva pohladom uchylaka.
V mobile som mu nasla video jeho malej netere ako uteka so zavretymi ocami,
Ohlasila som to jeho sestre ale samozrejme ze ma vysmiala ze nemam dokazy
co si myslite o tom vy?
som paranoidna alebo skutocne ten clovek neni v poriadku.

doubledog

urcite to nenechavaj tak, ak je naozaj pedofil, tak to treba riesit

ale zas, tvoje "dokazy" su velmi chabe, video netere je uplne normalna vec
a to, ze ma pohlad uchylaka, to tiez neznie presvedcivo

na druhej strane, prave taketo detaily mozu svedcit o tom, ze mas pravdu

nezavidim ti

bibi123

pedofilia je vtedy, ked Ta vzrusuju deti, take 12 rocne dievca ma uz prsia, tym padom je uz pre pedofila nevzrusujuce. Mna krstny aj stryko mali velmi radi, bravali ma na vylety, spavala som u nich doma a nikdy ma neobtazovali, spravali sa ku mne pekne, lebo som bola ich krsna, neter. Sami mali dospelsie deti, takze ma brali ako zazit to znovu mat dieta(bola som taky benjaminok rodiny), mali moje fotky, mnou namalovane obrazky si vystavovali na chladnicke... stale ma maju radi, ked mi gratuluju, tak mi povedia, ze ma lubia, tesia sa z mojich uspechov, dokonca krstny plakal na mojej promocii a povedal mi, ze je na mna strasne pysny:O))) co je podla mna krasne a nie pedofilne... Ono, ked niekto vyrasta v citovo chladnejsej rodine, tak to nevie pochopit... S Tebou mozno nechcel mat deti, lebo videl, ze Vas vztah nema buducnost...okrem toho-preluskaj si toto forum, pisalo tu vela chlapov, ktori su este ako 25 rocni panici... Nenasli zenu, ktora by im vyhovovala a byt s niekym len preto, aby Ta neohovarali, ze si pedofil, homosexul, je prizemne..

ververeka

mirka, skor ci neskor sa to prevali ak to je pravda. naozaj to radsej nechaj plavat, aby si z toho problemy nemala este aj ty.

mirka777

inak stou spravodlivostou je fakt pravda
na svete uz zrejme ziadna neni,
preto su tu kriminalnici si v pohode behaju

mirka777

ja mam 28rokov deti so mnou mat nechcel
ked som chcela ja tak ma chcel poslat na potrat
v tom telefone mal video tej najmensej netere 7rocnej vtedy mala 5rokov.
Myslim si ze najviac zneuzivane su deti niekto z rodiny lebo ich pozna a deti mu veria.
to je tazko ale moja mama si to tiez vsimla ze je nejaky cudny este aj kamarat mi povedal ze ak doposial nemal vztah v jeho veku a beha furt za neterami zavana to niecim
ale mate pravdu neni to moja vec kaslem na to

ververeka

smejem sa ti :)
precitaj si definiciu pedofilie. pedofilia je ked sa to tyka deti, ktore nemaju ziadne vonkajsie znaky pohlavneho vyvoja.
toto co opisujes moze byt trestne, ale rozhodne to pedofilia nie je, tak si davaj pozor na to co pises nez zacnes kritizovat.

mamka777

ververeka
takze podla mna ide o pedofiliu, pokial sa jedna o neplnoletu osobu zneuzivanu dospelou osobou, a 14r. nieje pedofilia ked on ma 34??? fuha zvlastny nazor... preco teda isiel sediet od nas jeden chalan kvoli spavaniu so 14rocnou? zacali spolu ked on mal 17a ona 13, teraz ma on 19 a ona bude mat 15rokov a ostala s nim este aj tehotna, su medzi nimi len 4roky, ale ona je neplnoleta... a mohli vysvetlovat ako sa lubia, zakon je zakon...

mirka777
bud je ozaj na male deti, no sam si to neuvedomuje, alebo uvedomuje no nechce si to priznat, alebo to robi preto, lebo vy ste asi deti nemali (sudim z prispevku) a jemu to zacina dochadzat ze uz starne a mozno uz nikdy vlastne deti mat nebude a je mu to len luto... a kedze k nemu pocitujes urcity odpor za to ze ta po dvoch rokoch nechal, mozes si aj domyslat ze tie pohlady su uchylne, alebo pre zaslepenost z nenavisti voci nemu ti to tak pripada.. nechcem ta vsak sudit, ide len cisto o moj nazor.. a to ze si to povedala jeho sestre, no neviem stava sa aj to, ze ci uz partneri alebo pribuzni tyraju do ich opatery zverenu osobu, cize ona moze o tom vediet, moze si to aj dokumentovat, ale nemusi, vychadzam len z clankov casopisov kde sa o takych pripadoch pise viac nez dost... hm na policiu by som asi nesla pokial by som nemala jasny dokaz, lebo moze podat on trestne oznamenie vo veci ohovarania a kludne ta mozu policajti pokutovat pre krive obvinenie... v dnesnej dobe je mozne vsetko....

Slobodna

no a ja si skôr myslím, že sa mu chceš pomstiť, pretože si ohrdnutá, že sa s tebou ON rozišiel. Keby každý chlap, ktorý má rád deti a mladšie ženy bol pedofil, asi by žiadny normálny nezostal. Zbožňujem také pindy, ktoré nemajú žiadne dôkazy a rozširujú takéto závažné obvinenia. Celý život si budú na toho chudáka ukazovať, že je úchyl a pedofil, aj keby sa dokázalo, že to vôbec nie je pravda! Nezabúdaj na karmu, že raz sa ti to vráti, aby si pochopila ako sa cítil on. Ak budeš mať dôkaz, tak môžeš konať, ale určite nie takýmto nechutným spôsobom, že to začneš rozširovať po okolí a po internete. Zamysli sa nad sebou.

ververeka

mirka, naozaj to je normalne. keby si mu videla videa a fotky kde su nahe, alebo ich nejak zneuziva ale je to ine. podla mna troska prehanas a naozaj to nechaj tak, lebo ak to budes rozsirovat, mozes zle dopadnut kvoli ohovaraniu a hovorit o niekom ze je pedofil naozaj nie je sranda.

danielaaa

ako ked stryko berie netere na plavaren a venuje sa im este nie je pedofil aj moj frajer ma synovca a venuje sa mu a urcite nie je pedofil :))