Kedy mi uz da pokoj?

Príspevok v téme: Kedy mi uz da pokoj?
nervoznaaa

Strasne mi vadi, ze ma otravuje moj byvaly...Pol roka po rozchode sme boli naj kamarati, denne sme boli v kontakte.Ale ako mi povedal, ze sa namotal na jednu babu, ja uz o nom viac nechcem pocut. Ja viem, ze to je ziarlivost, ale jednoducho tym padom uz s nim v kontakte byt nechcem.A nech nazvem tu jeho p...u, nech mu pisem aby mi uz dal pokoj, aby si pisal tej jeho krave, a ze uz viac s nim v kontakte byt nechcem tak vkuse kazdy jeden den mi pise, ako ho mrzi, ze mi ublizil, a ze chce aby sme boli kamarati nadalej, a pod..Mna tie jeho spravy vzdy iba rozculia...Uz som si aj jeho cislo z mobilu vymazala a ked som mu to povedala, este mi pisal, ze a to si uz viac nebudeme prezvanat?Ked som mu napisala, ze som vsetky fotky s nim vymazala, este sa urazil, ze ako som mu mohla take spravit...Od vtedy ako mi povedal, to ze sa namotal na jednu babu, mu vravim ze je hajzel, ze ma aj pol roka po rozchode namotaval a potom mi napise ze chce inu babu...Proste, a to uz 1,5 tyzdna co mi to povedal a stale mi neda pokoj...Ja s nim kamaratka ani nic uz byt nechcem, nech si je s tou jeho kravou...Kedy mi uz konecne da pokoj???Vazne tak mi to zhorsuje naladu...Snazim sa na neho totalne zabudnut, ale potom zase pise, ci sa mu uz ani neozvem apod..Ja viem, ze aj ja prehanam, ale je on vobec normalny?Naco ma otravuje..Ach, taketo nervy...

zajo_smejo

No konečne, snád už mám pokoj, nekonečne ma to otravovalo a priateľa tiež.
Je hrozné, ak vám furt letzie do života a nechce pochopiť, že ja už som dávno s niekým iným a je mi s ním fajn.
Snád aj on bude niekedy v živote taký šťastný, ako som ja s mojou láskou teraz.
Amen.

Weva

tak to proste ignoruj a po par tyzdnoch ho to prejde... sama ho v tom podporujes ked zakazdym reagujes... Zatni zuby a vydrz, uz sa k tomu nevyjadruj a basta

vsevedka

Alebo mozno aj vie, co chce. Partnerka sa mu zunovala, chce novu, ale staru partnerku nechce stratit bud ako kamaratku, alebo si proste isti zadne vratka, keby dalsi novy vztah nevysiel.

nervoznaaa, vsak kliidek! Ale ved ked nehces byt s nim v kontakte, tak proste urob vsetko pre to, aby si nebola. Je to na tebe. Telefon mu nedvihaj, maily necitaj a vymaz, detto sms spravy, na skype ho vyblokuj a mas o problem menej.

Len ja som ta pochopila tak, ze aj ked sa on s tebo pred pol rokom rozisiel, ty si proste dufala, ze este z toho vztahu nieco bude, ale nebolo a ty si nahnevana na babu, ktoru chce namotat. To uz je ale jej problem, ci si s tvojim byvalym zacne, alebo nie kedze ma ona svojho partnera.

nervoznaaa

Mam 25 a tie kopacky dal on mne, a pol roka po rozchode mi nadalej kazdy jeden den 2 hodiny volal, milacikoval ma, pusinky posielal atd...A teraz chce babu, co ma frajera...Ona nie je jeho priatelka, ved je zadana...A jasne,nech si ju ma, ale mna rozculuje, ze ma nadalej kontaktuje...To je jedine co mi vadi..Nech si ide svojim zivotom a ja svojim...A co som snim pol roka rozidena jasne, ze mi nevolaval kazdy den kvoli sexu ani nicomu podobnemu, od rozchodu sme sa uz takmer ani nevideli kedze sme od seba 120km...Ale podla mna nie je normalny, da kopacky, nadalej kazdy den vola, a potom si mysli ze aj ked si najde druhu, ze ja s nim budem nadalej naj kamoska...Ja uz nemam slov

miska1917

Nervoznaa kolko mas rokov??
JA som sa rozisla z partnerom mali sme spolu dve deti a on este 1,5roka po rozchode nechcel pochopit ze som sa s nim rozisla.
Vyhrazal sa,pisal sms-ky,volal,sledoval ma bolo to nic moc ale pochopil to.
A teraz mam pokoj aj ked deti nevidel uz 3r,ale to svedci aky je.

lionesssssss

môžeš mi vysvetliť, prečo priateľku bývalého nazývaš pi.ou? veď ste rozídení, či????? si sa s ním nemala rozchádzať, keď máš teraz problémy...

pi.a si akurát tak ty, ak sa takto správaš