Biedny rodinny zivot-som zufala

Príspevok v téme: Biedny rodinny zivot-som zufala
Comamspravit

Uz pomaly neviem co mam robit. Moj otec je bezcharakterny clovek kt. ked sa napije hovori svoje nezmysluplne chore nazory a nema problem nadavat aj predo mnou vyziva sa v hadkach so mnou ,prizvukuje mi ze zachvilu pridem opita domov,tehotna aj ked vacsinu casu sedim poslusne doma ucim sa dobre a nedavam mu dovody aby tak o mne rozpraval ublizuje mi to..s mamou ziju z povinnosti voci nam detom,inak hadky ...a posledna vec ktora ma dnes v mojom roddinnom zivote dorazila je ze som mame zistila milenca..je mi z toho vsetkeho nanic,chce sa mi ujst,co asi aj spravim poslem si sama prihlasku na internatnu skolu..ak je toto novodoby rodinny trend,zalozit si rodinu a ked ma to prestane bavit zacnem robit vsetko preto aby som ju znicila tak sa nikdy vzivote nechcem vydat a mat deti., som zufala a znechutena

hmmmmmmmmmmm

je to smutne:-(.preco niektori rodicia/hlavne otcovia/nicia ideali a davaju zly priklad?a mame sa ani necudujem.len sa cudujem,ze sa zrovna nerozvedie...co sa tyka tych rodinnych trendov, podla mna ako si zariadis, tak mas..viem,ze je tazke zistit s kym ides do mnanzelstva, lebo mozete byt x rokov, vzdy ta moze niecim prekvapit, nikdy toho cloveka na 100% nemusis poznat.je to o dovere, ale ked nieco skripe tak to treba riesit.nepises kolko mas rokov, a aky mas vztah s mamou..je tazke sa osamostnatnit, hlavne z financneho hladiska.ale vzdy sa da najst riesenie.drzim palce.