Co je uz uchylne?

kiri

...sex je najsilnejšia droga a vo veku 18 rokov je priam nemožné ubrániť sa chtíču...skôr by ma zaujímalo, či si pretým umyl ruky, lebo žltačka, alias choroba špinavých rúk, či rôzne kvasinkové ochorenia môžu poriadne znepríjemniť život.....nadlho, aj navždy.

pete

podla mna by ste sa moali porozpravat sami, mala by si mu o tom povedat a dohodnut sa na pravidlach. pchanie ruk do nohaviciek moze znamenat aj to, ze ho zaujima len to co pod nimi skryvas. Hladaj si takeho, ktory chce vyhradne spoznavat tvoje srdce

majestic

Velmi zaujimave odpovede. Ma osemnast to znamena, ze s nim hormony len tak hraju a je len na tebe aby si ho trosku usmernila. Pokial ti je to neprijemne tak mu to jemne povedz, ak s tebou chce byt tak sa prisposobi ak sa urzi, co uz, ako sa vravi vela ryb v mori.

pokemon

Počas masturbacie ma načapala frajerka
pridala sa ku mne a začala si palcovať.
Na druhý den som sa sňou stretol a nasrala sa na mňa.

anonymnik

skus mysliet na prijemne veci, ale napni vsetky spodne svaly, ja ked nenapnem vsetky svaly, okamzit upadne do komy :) hlavne je mysliet na "akciu"...

terezka78

bublinka, aj ja mám občas pocit, že ten moj to robí všade a stále. Akonáhle má možnost, šup tam. Zaujímal by ma názor chalanov, či to praktizujú podobne.

durka

urcite sa snim nevyspi kym to nechces. ak ti je neprijemne, ked ma ruky v tvojich nohavickach (casto), tak mu ich z tadial (obcas) vyber. je to len na tebe.