Preco som stale sama?

Príspevok v téme: Preco som stale sama?
Quentinka

Ahoj.Tuto temu nepovazujem za problem ale zacina ma dost trapit.Mam 25 rokov,externe studujem VS,pracujem na zodpovednom poste,kde mam pod sebou par ludi.Dovolim si tvrdit,ze som pekna zena,prilezitostne robim modelku svojmu znamemu fotografovi alebo priatelke,ktora ma modelingovu agenturu.Sportujem,vzdelavam sa,stretavam sa s ludmi,ale predsa som sama.Vo svojom zivote som nemala normalny vztah,vzdy sme sa nakoniec s dotycnym rozisli a uz par rokov o mna maju zaujem len zenati muzi alebo muzi,ktorym ide len o sex.Chcela by som vediet,co si o tom myslite,najma muzi,kde moze byt chyba,casto nad tym premyslam,niekedy ma to uz dohana k placu.

jajka001_

nejde o to ako vyzeras na obrazkoch, ale ako posobis na ludi, ci sa citia s tebou prijemne. mozno posobis chladne, nevies sa odviazat (tym nemyslim robit striptiz alebo co, proste byt uvolnena). bavite sa ked ste spolu, smejete sa? alebo je to take zdvorilostne...ty musis citit ako sa s tebou citia. mozno mas nevhodne poznamky a ani si to neuvedomujes. zaujat muza vyzorom je to najjednoduchsie.

Quentinka

Youki ja sa nebudem DOTYCNEHO pytat na nazor PRECO.Ved ma odmietne,tak samozrejme,ze sa citim dost blbo,urcite sa ho nebudem pytat A preco ma nechces?

youki

Quentinka: sama si odporujes. Na moju radu si mi odpovedala: "ja sa nebudem pytat niekoho na dovod PRECO?"
ale pritom si to uz urobila (precitaj si nazov tejto temy :)
Ak sa nespytas, nezistis. Ty sa ale pytas na zlom mieste, lebo ta nepozname. Mozno sa nie vzdy dobre pocuva kritika od druhych, ale ked ti traja povedia nieco podobne, tak uz to stoji na zamyslenie.
Z toho mala co tu citam mam skor pocit, ze je to z tvojej strany ale neber to vazne, tazko tvrdit, ked ta nepoznam.

jeanny: pisal som ti to na mail, s ktorym sme kedysi komunikovali, lebo som si vsimol, ze si niekde v diskusii pisala tiez tuto otazku.
V skratke asi tolko: tvoje odpovede mi vyzneli skor tak, ze ti ide len o to, aby si si mohla povedat ze mas vztah, nie o to, aby si skutocne niekoho spoznala, nevidel som zaujem z tvojej strany. staci tak? pripadne mi odpis na mail a mozem to blizsie popisat, ak to nie je jasne, nechcem tu spamovat.