Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie od zajtra!Ideme do toho?

Lisana

No halo halo damy,ako sa vam dari???Nejak nam to tu utichlo...

Ja si s Luckou pekne pisem,ako sa nam dari,a vy co???

Pochvalte sa.

Ja som schudla kilo a pol ale nezufam a idem dalej,i ked som mala uz mensiu krizu.-)))

Feliss

Viah vrele dik :)) a ja inac pijem uz dlho nesladeny caj, aj na kavu som si zvykla bez cukru(ale mlieko musi byt). A no takze nakupim si tie ovsene vlocky klasicke..A to si davat teda do jogurtu? (znamy mi vravel, ze vlocky v jogurte potom neskor v zaludku kvasia atd ) a zeleniny viac ako masa? no tak treba vyrabovat starkinu zahradku o par mesiacov :) :) salatik si dam dnes na veceru , akurat pred chvilkou som ho dorobila- kapusta,mrkva, cibula, kyslosladky- fajnota :) a na veceru su asi dolezite bielkoviny?? cize maso(bez prilohy), tvaroh, cotagge, a uz neviem..:D dakujemm baby :D super stranka inac toto tu..

lucia5454

babyy s kotoru si tu mozem PRAVIDELNE pisat cez e mail ohladom chudnutia ??? Ozvite sa niektora prosíím :)) moj e mail

lucia5454@azet.sk . vdaaka :)

Helus

Lisana diky za stranku,poobede si idem zacvicit,ked je vonku tak neprijemne,chcela som ist do zahradky trochu porobit,ale neda sa.A pohyb treba,no nie?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.