Chudnutie od zajtra!Ideme do toho?

nathalia08

ViaH,
ja chcem celkom vylúčiť pečivo,len to chcem postupne,ako si písala,
ísť na jeden rožok,a potom bez:)
inak som bývalá pekárka,a milujem pečivo,ach jaj:)

tinka86

Ahojte baby,
tak aj ja sa k vam od zajtra pridavam. Potrebujem dat aj ja dole 5kg. snazim sa o to uz dlho, ale stale to je to iste. Zdravo sa stravujem, pravidelne cvicim, ale moj problem je, ze asi 2x tyzdenne sa neovladnem a zjem vsetko co vidim. Ale musi sa mi to raz podarit a schudnut, aby som bola so sebou spokojna.Takze od zajtra musim zapojit vsetku moju snahu a dokazat ovladat svoju volu.

Lisana

Momo vitaj!

No,asi to chce len pevnu,velmi pevnu volu.Daj si motivaciu,ide leto,odhalene brusko,ruky,stehna,chceme byt predsa cice mice baby no nie???A hlavne chceme mat zo seba dobry pocit!!!!!

momo :D

ahojte, mozem sa pridat?? :)mam 166/57, tych 5 kg by som chcela dat dole :) mam to na brusku a stehnach :// len mam probelm s prejedanim, ako sa dokazete ovladnut??

Lisana

Rainie vitaj medzi nami:-)

Za tyzden si schudla dve kila?Ja sa len obavam,ze mi to pojde dole z prs a nie z bruska:-(((((((

rainie

baby pridám sa :),,,mám 165 cm a 62 kg,,,moj ciel je 55,,,síce už chudnem týžden išli dole dve kilečká ale budem pokračovať s vami,,,zatial dnes:

R- jahody
na obed bude asi morcacie prsia s ryzou
a vecera bude kuracia polievka,,,,2 l vody a desiatu nemam skor olovrant a to bude asi par vlaskych orechova ktore vyborne spaluju tuky !! :))