Permanentný make - up čiarkovaním!

Permanent

to: alica 532, To si kde pocula??? Antibiotika a cerstve tetovanie??? Taku kravinu som uz davno nepocula. Potom sa necudujem ze mate tetovania kadejako zfarbene :-))))) V kosiciach robia najnovsou technikou Sof Tap - cepielkami. Obocie tak vyzera krasne a maximalne prirodzene. Ked sa k tomu prida aj tienovanie tak mate 3D tetovanie obocia. Super ako to ide dopredu. www.permanentny-makeup.eugo.sk

alica 532

po tetovani to treba 3 dni intenzivne natierat Opthalo Framykoinom antibiotikom, neumyvat to vodou, nelicit tetovane oblasti, po dvoch tyzdnoch sa zvykne v normalnych salonoch robit dorabka, to co sa odlupe chrastickami sa opravi, potom uz by to malo drzat napevno, ak nie, treba to opravit este, samozrejme je to v cene vsetko prveho tetovania, mam uz 3 x pretetovane obocko ciarkovou metodou, som maximalne spokojna, mam aj linky, tie drzia super uz 15 rokov a neblednu...su take tmavo sede..

adika4444

chcem sa opytat som tesne pi zakroku obocia,robili mi to v in visage v Ba a isla som do toho aj ked su najdrahsi na slovensku,ale nato ze som blondynka mam to velmi tmave az cierne preto mi poradte ak zijdu chrasty o kolko sa to zosvetli???

Nelina27

teraz otvorili salon na mikropigmentaciu aj v Lucenci, Contour studio, pani Kristinka, ak by chceli ist kocky z okolia, Zvolen, V. Krtis a podobne, myslim ze v tej oblasti je jedine...

Dennniska

Anavi, v den zakroku mozes ocakavat mierny opuch, este cca 2 dni po. Licit sa mozes, make-up, len sa vyhnes obocku. Ja som teraz tyzden po, uz si ani nekremujem obocie, je to uplne v pohode. S licenim nie je ziaden problem;-)