Strie

kitty84

Ak máš strie, skús si to natierať krémom na už vzniknuté strie. Ak sú menšie a nie tak výrazné krásne ich dokáže krém zjemniť, ja som sa takto natierala elastiqom a ten mi strie scvrkol a zjemnil ak máš už veľké strie, alebo ich máš dlho tak s nimi už neurobíš nič, raz ide o deformáciu kože :)

Daduska13213

ahojte,, na strie a jazvy, ktoré sú dlhodobejšie (už zahojené) pomáha derma roller. Veľkosť ihličiek závisí od pokožky kde ich máte... ale na telo je naj asi 1,5mm. -odkaz odstránený-

majka_pek

Baby strie sa vytvárajú keď rapídne schudnete alebo priberete za krátky čas alebo keď ste v puberte a mení sa vám postava (to je môj prípad), to neovplyvníte, jedine si to môžete natierať čím si to budete nejak regulovať a zmiernite to, ja som si natierala elastiqom ale až keď sa mi vytvorilo, lebo v puberte som to nejak nevnímala bolo mi to jedno.... a zjemnil mi tie strie nie sú také výrazné stiahli sa mi

smajliQa

wikuska ano.. strie vznikaju rychlym chudnutim, alebo rychlym priberanim....

chudnes rychlejsie ako by si mala,?? potom je logicke ze mas strie a ze su dost vidno.... je to normalne.

smajliQa

batavy, mozno si priliz narocna na seba, a ani to nie je tak vidno ako si myslis.... ale niektore baby to maju fakt hrozne...

batavya

ako ktorí chalani, ten moj ked som sa mu stazovala, nevedel ani co to je, ani kde to mam. A ked som mu ukazala, cudoval sa preco ma trapi taka blbost

Wikuška

Ahojte ja by som sa vás chcela spýtat niečo . pretože mám 16 rokov a som dost tučná no a začala som s chudnutím už som asi pred emsiacom schudla 5 kíl a teraz nejaké dva lenže sa mi to pre mesiaom kusok zastabvilo a dneska som sa merala a mala som o pár- o dost centrimentrou menej na celom tele len že m,ne sa zda že moje strije na bruchu sú ovela ovela silnejšie myslím tým že výraznešie je to podla vás možné že ked chudnem tak sa mi zvýraznia? alebo mám zlý centimeter a váhu? =D