Odstraší ho, že som neskúsená?

Príspevok v téme: Odstraší ho, že som neskúsená?
absdiasla

Chcela by som vedieť mužský názor na babu, ktorá ešte nemala vážny vzťah. Čo ak by vám nová priateľka povedala, že ste jej prvá vážna známosť? Lebo mám 20 a doteraz som vzťah nemala. Bojím sa, že ak si aj niekoho nájdem a poviem mu to, pomyslí si, že som čudná.

Ja som ale úplne normálna, len neuznávam byť s niekým, koho neľúbim. A keďže som ešte nikoho takého nenašla, neprišiel ani vzťah. Chlapcov, ktorý by ma chceli bolo viacej, v tom nie je problém. Len som sa do nikoho ešte nezamilovala. Čo by ste si o takom dievčati mysleli?

kristinka677

nyky20

diki za tvoju skusenost :)

ja som na tom asi podobne ako si bola niekedy ty a tiez som si uz podala asi 2-krat inzerat na zoznamke lenze sa mi nepodarilo takto najst nikoho..
odpisalo mi vela chlapcov no ja som nikdy nenabrala odvahu sa s nikym stretnut
mozno som aj trochu povrchna kedze sa mi nik nepacil podla fotky ale co s tym? aj po tejto stranke by to malo byt ok nie?
snazim sa lebo chyba bude urcite vo mne, ale asi som prilis narocna..

nyky20

Po veĺmi dlhej dobe som si na túto stránku spomenula. Spomenula som si aj na túto tému. Chcem napísať ako moje trápenie dopadlo :) Je to cca 3 roky čo som tu riešila, že nikoho si neviem nájsť. Rozhodla som sa sem napísať ako to nakoniec so mnou dopadlo - možno aj pre nejakého druhého človeka čo možno v 19-ske rieši niečo podobné. Rozhodla som sa dať inzerát na zoznamku - už posledný. Lebo som už bola unavená z toľkých stretnutí ... S jedným som sa stretla. Mali sme sa vždy o čom rozprávať aj ked zo začiatku som si myslela, že to dopadne rovnako ako s ostatnými ... ale nedopadlo. Sme spolu cca dva a pol roka. Na druhé výročie ma požiadal o ruku. Rok bývame spolu. A stále je to rovnaké ako ked sme zacali spolu chodiť. Je nám spolu super. Nepíšem to preto, aby som sa chválila, ale preto, aby aj iné dievča čo možno rieši niečo podobné vedelo, že naozaj motyka môže vystreliť hocikedy tak ako to bolo u mna : ))

angela85

ja som prisla o panenstvo v 23 a vobec to nelutujem, bolo to s muzom ktoreho milujem a sme spolu doteraz, a tak isto som nemala pred tym nudzu o chalanov, co by mali o mna zaujem

ivana45

nyky,
slusnost veli, aby mlady muz respektoval TVOJ cas, ktory potrebujes, kym prejdes napr. k bozkavaniu.
Chalani su pokazeni schematickymi predstavami, ze bozk na druhom rande, sex na stvrtom...atd. Ale len ti primitivnejsi.
U rozumneho chalana stupnes na cene, ak si das na cas. Nepodlahni natlaku ani manipulaciam ("ked nechces viac, tak sa ti nepacim,..."). Takeho chalana kludne ozelej. Niet o co stat. Ak On chce rychly sex, tak nechce Teba. No a co? Klidek.

lost

kto nema trpezlivost, nezasluzi si ani ruze :D

ale teraz vazne,
DVE cele stretka, cislom: 2, a uz sa chce bozkavat ?

ak je odpoved ano, tak ja len ze OMGWTFLOLROFLMAO

nyky20

Ono to bolo myslené tak napr že sa stretneš s niekým cez net. Dáte stretko dve a ak má dotyčný pocit, že si rozumieme tak položí otázku: Budeme spolu chodiť? Alebo sa jednoducho pokúsi o niečo viac ...

ako potom reagovať?? Pokračovať nechcete lebo pre vás bozk znamená niečo viac. Ale dotyčný je vám sympatický. Ak naznačíte že ide na to prirýchlo z vlastnej skusenosti viem, že si ju preloží do :
" nepáčiš sa mi. Nechcem nič s tebou mať " Lebo v tejto dobe ak nejdeš na nič rýchlo nič nezískaš?? A vysvetliť si to nenechajú. a vešať im na nos že som ešte s nikým nechodila sa mi zdá na druhom stretnutí absolutne nevhodné. Neraz sa mi stalo že to skončilo hned na začiatku koli tomuto. A viem, že to boli super chalani len neboli naučení na teké tempo aké by som si jednoducho predstavovala. To bol hlavný dovod prečo som skončila aj zo stretkami z netu. Jednoducho to skončilo skor ako to malo šancu začať. Preto je tam napísané že nebudem chodiť z niekým koho nelubim.

Pre vysvetlenie prečo reagujem

- danú otázku som písala ja pred nejakým časom do istej internetovej poradne a slečna absdiasla to iba skopírovala. Nechápem z akého dovodu ale dobre. Aspon som sa dozvedela dalšie názori takže jej vlastne možem podakovať. : ) Doteraz som nemala čas sa tu na dlhšie rozpísať tak to robím teraz ...