Ako prepôcť tú strašnú chuť na sladké?

Príspevok v téme: Ako prepôcť tú strašnú chuť na sladké?
mia_778

pred rokom som to dokázala...proste som prestala jesť akékoľvek sladkosti nejedla som po 17.-tej hodine už nič....schudla ssom 5 kíl..no o niekoľko mesiacov som začala jesť viac a kilá sa mi vrátili aj s úrokom...až nechutne sa prejedám mám pocit že zjem viac ako 10 chlapov dokopy...a sladké si nedokážem odoprieť...minule som už vydržala 5 dní no včera som proste "musela" zjesť 2 keksy...uvedomujem si že ďalej to nemôže ísť tak...horšie je to že už neviem ako začať tým správnym spôsobom...

alzbeta503

Ahojte :)
ja som na tom podobne, je to tazke odolat sladkemu..ale aj sladke v nasom zivote hra svoju ulohu, samozrejme ak ho jeme s mierou. Moja rada je ( ktoru sa snazim dodrziavat) ze sa treba pravidelne hybat, zdravo papat, a obcas si dat nieco sladke na energiu...a nikdy nemat vycitky svedomia, lebo vsetko sa zacina v hlave, aj chudnutie..ak si hned na zaciatku toho ako zacnes jest cokoladu povies ze boze ved priberiem z nej, tak z nej aj naozaj priberies..niekde som citala ze si treba vsugerovat ze kde chces tu cokoladu v tvojom tele nasmerovat-napr. aby ti dodala energiu..
dalsia vec co mne odobne pomaha je Psyllium.neviem ci ste o tom poculi, ale je to indicka vlaknina ktora je skvela na upravenie travenia..okrem toho mas pocit ze nepotrebujes vela jest ked ju uzivas..je to jednoduche, kazde rano a vecer na lacno si rozmiesate jednu lyzicku v o vode, vypijete...psyllium v bruchu akokeby napuci a tympadom mas pocit ze si plna...moja rodina to pouziva roky a vyliecili sme sa z mnohych chorob..:) odporucam

Salyy

Ahoj ja mám rovnaký problém.. ja som teraz začala extrémne jesť.. to už ani nie je jedenie ale žranie ! samé nezdravé veci .. neviem sa ovládať