preco, preco je to tak??

Príspevok v téme: preco, preco je to tak??
Palolo

Zdravim ludia, Mam problem, ze sa fest rychlo urobim a riadne ma to stve. Sex som este nemal, priatelka ma len robila a vtedy to aj dlhsie trvalo, ale ked sa ja robim tak sa aj za 30 sekund spravim. proste hned. Velmi sa bojim, ze pri pohlavnom styku nic nevydrzim a priatelka nebude mat s toho nic. Da sa to aj v tomto pripade naucit kontrolovat??? Ako na to najlepsie??? dik...

ktokoľvek

nič si z toho nerob, je to preto, že ty sa poznáš najlepšie a vieš si to spraviť tak isto najlepšie a najrýchlejšie ... prvý sex nieje nejaký maratón. Každý si to už skúsil ( samoška len tí ktorí mali sex ). SEX JE FASA VEC

trineo

pretože si mladý a na to máš ešte kopu času. Tráp sa radšej nad tým, čo iné môžeš ponúknuť žene, s ktorou predpokladám počítaš ako s partnerkou na celý život.

ta3

len ziadnu paniku, pri pohlavnom akte s priatelkou to moze byt uplne v pohode a aj bude, ak sa nebudes stresovat, sex si este nemal a ak masturbujes nie prilis casto, rychly vyron semena je pochopitelny, neboj nic, pri pravidelnom a castejsom milovani s priatelkou to bude OK, drzim palce

scp

kup si prezervatívy Pepino - Long action, Durex vyrába tiež podobnú variantu, pod iným predajným názvom, tie su obzvlášť dobré :)
ak jazdíš bez gumy, skús nejaký krém/spray... všetko kúpiť v sex.shopoch v hoc-akom vačšiom meste... nič sa neboj, časom sa dostaneš do pohody a budeš to môcť ovládať aj sam :)