Vazny problem ktorym asik nesiem vinu ja :(

Príspevok v téme: Vazny problem ktorym asik nesiem vinu ja :(
Multihunter

Ahojte vsetci potrebujem vaznu radu mal som prvy krat pohlavny stik lenze problem bol v tom ze moje dievca to mala tiez prvy krat ale ani raz sa neurobila :( prosim moc ma to trapi a newem co stim :( mali sme aj ochranu najskor citila ze to je fajn mala mensie bolesti ale ani raz za 1,5 hodinky sa neurobila pricom ja asi 3x :( vedel by mi niekto pomoct cim by to mohlo byt? prosim o odpoved. Dakujem

ach jaj 98

dost bolo srandy ...

ona Ta miluje aj Ty ju tak si to nepokazte , ste pre seba stvoreni a raz aj ten pekny sex pride :-))))

ach jaj 98

multihunter/boriss/dement- no ale si sa nevyjadril k teme , ci uz bol sex , teda nemyslim s tvojimi rukami ale s dievcatom ?:)))) a ci uz dosiahla ?ale dufam odchod od teba ......

ktokoľvek

Ty brďo, toto je už fakt hrozné :) chlapče ty by si sa mal dať fakt liečiť :) Rovnaká IP adresa a rovnaké chyby :) To, že ti o*ebávanie tvojej matere doma prejde, neznamená to, že sme tu všetci j*bnutí a dementní ako niektorí z tvojich rodinných kruhov :) Máš dosť času na premýšlanie, na tvojom mieste by som už nič nepísal, pretože tým sa len potvrdí to, že si Borisss ... a je mi to vlastne šuma fuk ... USEXUJ SA K SMRTI, ABY TVOJA PRIATELKA (ak nejakú naozaj máš - možno sa natom doma len honcuješ) ZAŽILA HNEĎ PO STRATE PANENSTVA ORGAZMUS ! NAJVäČŠÍ, JA S GEJZÍROM, INAK TO NEBUDE DOBRÉ A BUDEŠ MUSIEŤ ZALOŽIŤ ĎALŠIU TÉMU... Dovi dopo !!! ZDECHLINA SPROSTÁ !

alle

Multihunter, pravdepodobnost ze ty nie si Boriss je asi 0,01percent, lebo rovnake gramaticke chyby, stylizacia, rovnaka IPadresa v ten ist cas v jednej diskusii:) ale je mile, ze si vies aj sam odpovedat na svoje otasky, ktore si polozis:)

Multihunter

LooL a inak ze Borisss moze mat internet od T- Mobile turbo 2 a levicky okres??? :D :D :D kkti sprosti jhaaaj :D Normalne ze vasou logikou mam dost :D :D :D xD a tich 6 prvych otaznikou vam nevravi nic ??? :D myslite si ze vam ukaze celu IP ??? :D :D :D :D LooL magori sprosti :D

ach jaj 98

ved hovorim , ze to je dement ...o tom svedci aj ta ista ip adresa a pouzivanie :)...

dufam , ze to krasne dievca s perfektnou gramatikou a IQ na rozdiel od neho nenaleti takemu debilkovi , ale radsej ju upozornim ...ona je zlata a mudra , nezasluzi si takeho dementa a este aby mu venovala aj prvy sex ...