Vazny problem ktorym asik nesiem vinu ja :(

Príspevok v téme: Vazny problem ktorym asik nesiem vinu ja :(
Multihunter

Ahojte vsetci potrebujem vaznu radu mal som prvy krat pohlavny stik lenze problem bol v tom ze moje dievca to mala tiez prvy krat ale ani raz sa neurobila :( prosim moc ma to trapi a newem co stim :( mali sme aj ochranu najskor citila ze to je fajn mala mensie bolesti ale ani raz za 1,5 hodinky sa neurobila pricom ja asi 3x :( vedel by mi niekto pomoct cim by to mohlo byt? prosim o odpoved. Dakujem

Multihunter

Ja fakt newem co robyt :( ked sme to nemali stik a len tak lezali na sebe a pod., tak sa urobila a ked takto tak nie :( je to dost blbe a nepochopitelne a myslim ze na chybe som ja. a este by som mal jednu otazku po prvom styku sa mi zda ze dalsi moze byt az o tyzden pokial sa vagina zahoji ?

ktokoľvek

Prosimťa nerob zo seba vola. Nemôžeš zato, hlavu hore, čo si BUK ? !

Vzchop sa ... čo si myslíš, že pri prvom sexe budeš podávať astronomické výkony ? Vstávaj, mnohí muži niesu schopní priemerného výkonu trebárs v 25ke a to vystriedali už množstvo žien. Ach, žiadnen strach

Multihunter

Asik sa dam fakt vykastrovat :( podla mna to bola moja chyba :( a myslim ze nesiem vinu zato ja nemala stoho dobry pocit ani nic jedine bolesti :(

ktokoľvek

Ja sám som nikdy nemal sex s pannou, ale mám taký pocit, že na ženy vplýva viac faktorov, ktoré im nemusia umožniť dosiahnuť orgazmus. Som toho názoru, že aj tá najmenšia bolesť ženy pri sexe môže mať za následok to, že nedosiahne "vrchol" ... takže žiadny strach.

Sú ženy ktoré v živote nikdy nedosiahli/nedosiahnu orgazmus, sú také, ktoré ho majú predčasný. Každý je iný, no nieje to žiadna vada.

PS: riadim sa mottom - keď niečo chceš a máš nato, tak to dokážeš, len musíš chcieť ( nie vždy to pôjde na prvý krát ).