Problem s tazkym zaludkom a travenim

Príspevok v téme: Problem s tazkym zaludkom a travenim
Roqi

Dobry den, mam problem s tazkym zaludkom a travenim, grganie, atd.....dosledkom nedostatku kyseliny...Chcem by som sa spytat..., robim si tibetsku kulturu kefiru ktora je aj kysla, ale vraj dost zasadita, ktoru som bral rano a vecer po jedle, len sa chcem spytat ci to nieje zle ked je zasadity, ci by som to nemal brat radsej pred jedlom...? ked mam nedostatok kyseliny... A este by som sa chcel spytat ako by som mal vhodne skombinovat Probiotika, Kefir, Zeleninu, Ovocie, BetainHCL a Jedlo....co pred jedlom, co po jedle, co rano, co vecer....Dakujem pekne, neviem uz na koho sa mam obratit....Mam len 19, zivotosprava super nejem sladke bielu muku, pijem 3 litr cistej vody denne, nepijem, nefajcim, nejem premastene jedla, sporujem. Dakujem!

R ogi

Este by som vam povedal moj den, ak by ste mi mohol povedat co robim zle...

Rano- Tabletka probiotik, celozrnne zemle syr, platok sunky, ladovy salat, a k tomu paradajka, po 15 min 2dcl domaceho kefiru z pasterizovaneho mlieka (TIBI)

30 min pred obedom jablko

Obed- Na prirodno kuracie alebo ryba s ryzou, obloha napr rukola salat, uhorka cerstva

za 4 hod Jogurt a ovsene vlocky

Vecera- zeleny jacmen, za 30 minut probiotika a napr salat s kur. mesom

Medzi tim stale pijem cistu vodu 3-5 litrov denne, neviem ci to nieje vela, sladkosti vobec nejem, nepijem nefajcim, cvicim 3x do tyzdna... ale citim ze nieco asi robim zle kedze problemy stale trvaju :(((

monulienka1

Dobry den Volam sa Monika a som zo SENCA a chcela by som sa Vas opytat či nahodou v okli nepoznate ludoveho liečitela mam moc velke zdravotne problemy a ak ano tak mi dajte vediet na čislo 0904115148 stači sms DAKUJEM VAM VELMI PEKNE

Roqi

Tak ja uz chodim rok po doktoroch, mam pravidelne crevne a zaludocne problemy....zivotospravu som uz pisal aku mam, ako velmi malo ludi co poznam, ja uz neviem co mam robit mam kazdy tyzden, najprv 1-2 dni silna kyselina... a nato dalsie 2 dni krce a bolesti v crevach... vzdy po problemoch so zaludkom ale..

Na hadici mi nezistili zatial nic, len nechcem aby som mal za 2 roky vredy alebo horsie veci... Jedine co mi zistili ze na stenach som mal žlč, teda refluxom sposobenu...vdaka vam mam aspon iskru ze ten betain by mi mohol pomoct, kedze vsetko mi sedi na nedostatok kyseliny, vzdy jak kyselina nieje, nemam problemy...ale asi tym ze mi zle travy v zaludku, ide to dalej do criev, potom mam obcas aj vseliake kozne problemy kt. tiez zmiznu...

citim ze moje telo vnutri bojuje, ale som bezradny :(

RNG

Nuz zasada pri nedostatku zaludocnych kyselin je co najmenej si ich riedit, tj Maso a syry jest samotne, pockat 2 hodiny a az potom si kyseliny riedit vodou, polievkou a pod.Alebo zobrat Betain HCl, Pepsin HCL alebo L-lysin HCL spolu s jedlom
Ovocie a zeleninu jest osobitne, tie potrebuju aj tak ine enzymy na travenie