aka JE SANCA??

geekygirl7

Kojis? Ak nie, neviem čo riesis. Bež do lekárne a kúp si tabletku po.
Áno priemerne 3-4 dni, ale môže to byť aj 5 a niekto uvádza aj 7, takže na toto by som sa nespoliehala. Plus ak by si mala aj teraz 25dnovy cyklus - ovulacia je 11 den - to mas len 3 dni do ovulacie.

sisa279

Neviem prečo počítaš od 13-17, lebo ako už bolo písané spermie prežijú v tele 3-4 dni, to znamená, že plodné dni sú : ovulácia + 4 dni, ale aj - 4 dni..čiže 4 dni pred ovuláciu a 4 po nej..

nikka13

No ja dufam ze mam plodne dni vzdy v strede tak od 13-17 dc :D len ked mam teraz tie cykly take nestale trosku tak ozaj neviem ....

sisa279

neviem či 5 je veľa. Každopádne moja skúsenosť je taká : 26 dňový cyklus , logicky by som mala mať plodné dni od cca 8-17 dňa a tehotná som ostala na 5 deň cyklu...

nikka13

ja mam 25:)on 27...mne s auz tiez stala nehoda pred par rokmi ked nam praskol kondom ale to bolo na 18 dc ..teraz pri tomto som otehotnela ked sme mali styk tusim na 12-13 dc..a spermie preziju tak cca 3 -4 dni nie ?5 sa mi zda uz vela :))

sisa279

ale no.. vieš koľko je na svete žien, ktoré ostali tehotné a nechceli? S prvým synom som ostala tehotná tak, že sa nám praskol kondóm, druhý je tiež dielom náhody..

geekygirl7

Ak nekojíš, išla by som si kúpiť Escapelle (tabletku po).Počítať treba aj s tým, že spermie môžu v tele prežívať 5 dní(výnimočne 7), no a ak bol cyklus kratší...