Priatel ma trapi

Príspevok v téme: Priatel ma trapi
nechapem

som s priatelom uz nieco vyse roka a poslednu dobu sa velmi catso kvli nemu trapim...otom ze ma miluje , nepochybujem. je nam spolu skvele. ale obcas velmi rychlo vybuchne, nadava mi ,casto bez pricin, zvysi na mna hlas velmi catso...a ja som velmi citliva a kazde co i len zvysenie hlasu ma zasiahne dost...a okrem toho vacsinou ked sme niekde na party spolu kde sa pije a tak , mi velmi casto uz tak vynadal,ze som sa rozplakala , vzdy v tom stave som rozmyslala nad rozchodom ale na dalsi den ked nam bolo zase super, som si pomyslela ze rozchod neprichadza do uvahy...on mi stale slubuje, ze uz ku mne taky zly nebude ale ja neviem...mam mu verit?

Deria

vsetci ti radia dobre. rozid sa s nim, pokial nie je neskoro! pravdaze to boli, no treba predist horsiemu. a potom, kde je tvoja hrdost? obavam sa, ze nikde a on to vie, preto sa tak k tebe sprava, uvedom si to. clovek sa uci na svojich chybach ale taky je zivot.

vierka86

ppppppp
vies v tomto sa tazko radi, zamilovany clovek je slepy, preto sa v laske nema radit, mozes vyjadritnazor, ale dotycna osoba si aj tak spravi po svojom, najskor si ona musi uvedomit ze ma priatela chrapuna a bude to len horsie a horsie, kedto robi po roku, nechcem si predstavit co by robil keby ste boli napr manzelia,alebo mali spolu dieta, teda by si bol s tebou istejsi, mozno by pdla aj prva facka, ale drahy by ti urcite povedal ze uz to neurobi a ty ho budes stale ospravedlnovat,a budes si ista ze ta lubi...prepac ale keby ta naozaj lubil nikdy by ti nenadaval, pokial by na to nemal naozaj vazny dovod, typu nevera a pod

Tessy006

Tvoj priateľ je zakomplexovaný chudák, ktorý si takto masíruje svoje maličké ego na úkor tvojho sebavedomia a citov, ...on to potrebuje, preto ti bude hovoriť, že ťa miluje, ale toto proste s láskou nema nič spoločne

elsa5.5

to je taký výbušný typ,nervák časom to môže prerásť k fackám alebo bitkám,alebo nemusí,ale ked tak na teba zjape aj v spoločnosti si ťa neváži,no záleží len na tebe rozchod bol dobrý nápad,zmeniť sa môže na 5 minút ked k tomu pridáme alkohol v budúcnosti utekať čím dalej...

soffa

clovek ktory ti nadava, SI TA NEVAZI!!!!!!!!!!!!ano zostan s nim a potom sa neztazuj,je to proste psychicky tyran..ja tiez take zeny nechapem!!takych pripevkou uz ti bolo habadej,ale komu niet rady tomu niet pomoci.potom sa zeny nestazujte,ak teraz nemate hrdost,bude vas psychicky tyraz az dokial vas neznici,nebudete si verit po case,a napokon sami sa tak budete citit a este si pomyslite ze ten vas vyvoleny ma pravdu a chyba je vo vas...len tak dalej poniektore!

sisa279

Viollette, pokora neznamená hlúposť..Nie každý nájde hneď odvahu a silu odísť a ukončiť vzťah..Ona možno potrebuje ešte čas , aby pochopila, že ak ju raz začal ponižovať , neprestane skôr či neskôr sa to začne stupňovať..je to ako s alkoholikom.. Sľubuje a nič..

Viollette

zostan s nim, odpustaj mu dokola, vydaj sa zanho...takym zenam ako ty proste patria taki chlapi. hlupucke pokorne a nervaci.

jjjjjjjjjjjj

No najprv som chcela schladit prispevok od ppppppp-lebo je dost kruty. Ale nakoniec som prisla na to,ze ma pravdu.A mozno takymto vysvetlenim pochopis, ze ti chce vlastne iba pomoct. Toho chlapa sa zbav,kazdy ti takto poradi.Alebo este pockaj kym ta zacne mlatit, mozno sa ti to zapaci.Prepac, ale tak to je