Nevladzem uz, neverim, ze stavy mam zo psychiky

Príspevok v téme: Nevladzem uz, neverim, ze stavy mam zo psychiky
Lulu2011

Ahojte, nechcem tu fnukat, ale nevladzem uz, mam strasne stavy, nic nevladzem, potrebujem aj 12 hodin spanku a nie som fit, ked mam prejst 2-3 kilometre som strasne zadychana, spotena, zacne sa mi tocit hlava, zle sa mi dýcha a niekedy to trva aj pol dna a zvysok musim spat, take stavy mam denne, uz sa pomaly aj bojim vstat z postele.

Bola som na lekarskych vysetreniach, takze mi prosim neradte, ze si mam dat vysetrit stitnu zlazu a podobne, vsetko mam v poriadku. Bola som aj na kardiologii a tam mi okrem prolapsu mitrálnej chlopne so stupnom č. 1 s naslednou reg. mi nebolo zistene nic, (vraj to nie je choroba, aj ked na nete psiu, ze s tym mozu byt ludia unavenejsi) no este vysoky pulz po 24 hodinovom ekg. Akurat mi nebol urobeny zatazovy test (na bicykli) tak ma napadlo, ci nemozem mat ischemicku chorobu srdca, alebo anginu pectoris.

Potrebujem si najst prácu, ale nevladzem, som z toho uz nestastna a neviem co mam dalej robit, lebo vyslovene nevladzem žit, co s tým, ak sa s takýmito stavmi niekto stretol, budem rada za kecnutie :) Opat by som chcela byt fit a zit ako normálny ludia, za kazdu dobru radu budem vdacna

Deria

a co takto skusit najprv doplnkovu vyzivu, nez sa rozhodnes do seba pchat lieky? to nie je nic ojedinele, ze clovek sa citi vycerpany, ak mu chyba v tele nejaka vyzivna latka, ved prave z toho mozu potom vzniknut aj vaznejsie zdravone poruchy.

Lulu2011

house - kardilogicka uvazovala nad betablokatorom, ale vravela, ze radsej nie, kedze znizuje tlak a moj tlak je vacsinou nizsi, ale ak by sa mi to zhorsovalo, ze mam prist a da, zrejme myslela polovicne davky, to by slo, priemer pulzu podla 24 hodinoveho ekg mi vysiel uz neviem presne, ale myslim okolo 78-80 cca, najnizsi nad ranom a najvyssi pri chodeni a nejakej cinnosti, tam vybehol aj na 160, mozno by ten betablokator aj pomohol a bolo by mi lepsie

house

Pisete nieco o vysokom pulze.Ak mate vysoky pulz ,ten sa zatazou este zvysuje,takze prichadzaju tie stavy unavy
a slabosti .Ja som trpel tiez tachykardiou beriem betablokatory a vladzem vybehnut hore schodmi odkedy ich uzivam.Nepodcenujem Vasich kardiologov, ale podla mna to nedotiahli do finale.A este nieco, bez pohybu sa Vas pulz neupravi treba sa hybat , prechadzky, sprchy, ale hlavne liecit tachykardiu, potom sa budete citit lepsie .

doubledog

rew, este ta doplnim:
a nasledne ti predpise liek, o ktorom mu farmaceuticky predajcovia povedali, ze je na bolest kolena

......

čím viac spíš,tým si viac zmagorená dospelému človeku stačí v pohode 7 hodín.Predpokladám,že si asi nezamestnaná tak máš dosť času myslieť na blbosti a zaoberať sa sebou.Skús zmeniť životný štýl a prehodnoť aj svoj prístup k životu podľa mňa v tvojom prípade to fakt bude psychika skús pravidelne cvičiť a donúť sa chodiť aj na pravidelné prechádzky aj vtedy keď máš pocit že sa ti nechce určite viem o čom hovorím kúp si magnezko a vitamínB a nepozoruj sa toľko

rew

doubledog> moja rec.. moja posledna skusenost s lekarom bola taka ze by ho dokonale zastupil google translator :) akoze prides s tym ze ta boli koleno, zabijes tri hodiny kym ta objednaju, pol dna na vysetreniach a on ti do vyslednej spravy napise =bolest kolena= po latinsky :)

Lulu2011

rew - cez týžden prejdem dokopy cca 3-4 km, niekedy aj viac, cez vikend sa priznam, ze vacsinou len polehávam, urcite by mohla byt kondicka aj lepsia

doubledog - no to viem aj ja, ale nejako Dr. House na SR chýba :) lebo lekari hned vsetko hodia na neurovegetativnu dystoniu a poslu vas domov