Antikoncepcia pod 18

lionesssssss

Laurina... ubezpečujem ťa, že na krvácanie mimo cyklu ti nepomohla ani antikoncepcia... je jasné, že teraz nekrvácaš mimo cyklu, ale ona ťa nevyliečila z tohto problému, len ho načas pozastavila... keď antikoncepciu vysadíš, to ešte len uvidíš, aké budeš mať problémy...

tvojmu gynekológovi sa proste len nechcelo riešiť takýto problém, najjednoduchšie je predpísať antikoncepciu, tvrdiť pacientke, že jej to pomôže, pričom on dobre vie, že ti to nič nepomôže, len sa zdanlivo počas užívania bude zdať, že ako úžasne ťa to vyliečilo...

antikoncepcia sa nedá brať sústavne...

v DOBROM ti a z vlastnej skúsenosti ti odporúčam vysadiť a vyskúšať prípravky na bylinnej báze (kvapky, čaje, sirupy, atď...) ak budeš chcieť, môžem ti poradiť a napísať čo mne pomohlo s problémami s cyklom...

držím palce aby si čo najskôr pochopila, že antikoncepcia ťa nevylieči, že len "zmrazí" tvoj problém a akonáhle ju vysadíš, objaví sa problém zas a možno aj kopa ďalších problémov...

Laurina22

Ja neviem baby,co tu riesite.Kto chce brat HAK nech ju berie,kto nechce,nech neberie.A ten kto musi(ako ja),nech je ticho:-)

daffodilka

Jajka, toto nikto nepovedal. Zas to zvelicujes a beries do extremov. Nevieme za co vsetko budeme sudeni. A tiez som nepovedala, ze automaticky pojdes do pekla, ak beries hak. Na sudenie je tu niekto iny, kto o tom rozhodne. Len upozornujem na to, ze je to dost zavazny hriech, lebo v tom nema mnoho ludi jasno. Staci, ked citam toto forum.
A viete co, tak sa snazme vsetci robit viac dobrych skutkov, aby sme vyvazili tie zle a svet bude hned krajsi :)

jajka001_

tak si vrah, co uz, pojdes do pekla :) bude tam veselo, bude nas tam vela. lebo sme uzivali hak. hahaha. budeme tam spolu s hitlerom a charlesom masonom. lebo boh je uplny blbec a vidi ciernobielo.