Antikoncepcia pod 18

daffodilka

Laurina, ale je velmi velky rozdiel medzi pocitanim a pozorovanim tychto dni. Pocitanie je len matematika, to je maximalne nespolahlive. Pri pozorovani pomocou metod, co som spominala, sledujes napriklad bazalnu teplotu, hustotu hlienu krcka maternice atd.

Laurina22

Ja viem ako sa pocitaju,ale u mna si ich mozem pocitat akurat tak zo srandy.Preto beriem HAK.Takze som hriesnica ako vysita,pojdem do pekla,au...

mataBB

no knazov by som radsej ani nespominala, kolko z nich ma pravidelny sex a tvaria sa ze su svati...verit v kecy takychto ludi je viac nez smiesne...cista falos

daffodilka

Laurina, tak ti plodne a neplodne dni sa daju vypozorovat napriklad symptotermalnou metodou alebo billingsovou ovulacnou. Tieto metody maju dost vysoku spolahlivost, nejak 97 - 99 %, cize to nie je az tak na zasmiatie. Ale zavisi vsetko od toho ci ich spravne aplikujes. Vravim, ja sama si na to netrufam, aspon nie teraz :)

jajka001_

ehm...bozi plan..to su tiez take kostolne kecy. knazi vedia prd o božom pláne. zena ma cyklus tak ako ine zvierata maju svoj system lebo nejak sa rozmnozovat musime.

daffodilka

Jajka, no presne tak :) Ale tak snazim sa pachat aj dobro z osobneho presvedcenia :) No uz to ukoncme, lebo fakt sme sa odklonili od temy a pride nas Macca vymazat :)

daffodilka

Hehe, tak to ma pobavilo, ze "keby chcel aby som rodila deti jak mačka, ze mi nestrci do ruky antikoncepciu" :) Nieco podobne by mohol napisat aj nejaky vrah, ze keby Boh nechcel, aby som ho zabil, tak by mi nestrcil do ruky ten noz :) Ale to len tak na pobavenie.
Este som chcela napisat dovod, ze preco sa povazuju vsetky neprirodzene metody regulacie plodnosti za hriesne (teda aj Pharmatex, kondom atd). Narusas tym tzv. bozi plan, lebo Boh dal zene cyklus, v ktorom sa nachadzaju plodne a neplodne dni. A na zaklade toho by sme mali fungovat. Mozes to vyuzivat aj ako antikoncepciu alebo aj ak chces otehotniet. Zatial co neprirodzene metody su len antikoncepcia. Len vravim, je to zlozitejsie, hlavne, co sa tyka ludskeho faktora. A ja sama to nedodrziavam (pouzivam Pharmatex), zial, som hriesny clovek ako vsetci ostatni :) Len som chcela informovat.

jajka001_

lepsie bat sa pekla ako pachat zlo. ale lepsie pachat dobro z osobneho presvedcenia ako zo strachu zo zatratenia:)

siwonka

myslím, že ste sa trocha odklonili..

michelle kludne chod ku gynekologicke :) od 15r tam mozes aj sama ist.. ja som tiež šla sama vtedy..