Vynechavanie srdca - srdcove choroby

Príspevok v téme: Vynechavanie srdca - srdcove choroby
k3

mohli by ste mi prosim vas poradit moja priatelka je chora na srdce mala anginu pactoris alebo ako sa to presne vola a potom jej to prestalo o pol roka sa jej to vratilo zacalo jej vynechavat srdce a ma bolesti v hrudniku velmi sa o nu bojim prosim pomozte mi niesu na to neake caje,ludove liecitelstvo...
neda sa to vyliecit? alebo aspon aby to uz prestalo mail: lssj@orangemail.sk

marcelik

Dobry deen ja da chcem spitat ci mi niekto vie poradit mal som tabletky na vis krv tlak a teraz mam nizky tabletky neberiem ale ked si meram tlak tak tlakomer mi obcas ukaze znak aritmie ale mam aj problems krc chrbticou a aj posledni tizden casto mocim dakujem

Lussy05

Uz je to asi dva tyzdne, co mi raz za cas(niekolko krat za den) srdce preskoci a potom sa vrati do normalu.Raz udrie silnejsie az sa zlaknem.Nikdy som zo srdcom nemala problemy a neviem co to je, mozte mi prosim pomoct

Vera icona

Ahojte. Už dlhšie hľadám odpovede na moje otázky a dúfam že tu mi niekto dokáže poradiť aspoň z časti...Tiež mám niečo zo srdcom, viem že mi dobre nedolieha chlopňa, mávam strašné krče kde sa nemôžem nadýchnuť niekedy aj viac ako minútu.už si ma nechali aj na are na prístrojoch celý deň a za tu noc som vypadla asi 5x ale aj napriek tomu ma poslali domov. mala som ten strojček na sebe aj doma celý den taktiež to nebolo v poriadku ale opäť som šla domov bez toho aby mi povedali čosa deje.chodím aj po internete a hľadám a jediné čo sa zhoduje s mojimi príznakmi je srdcová nedostatočnsť. s krvom mám tiež problémy nedokrvuje ma dobre mám stále ľadové ruky aj ked si ich masírujem, v zime mi až praskajú do krvy..neviem si dať už rady čo mám robiť lebo tu u nás je naša nemocnica ľahostajná ku všetkému.a cítim sa čím dalej tým slabšia a už si to aj priatelia všímajú ale zatiaľ nevedia o čo ide ale už sa aj oni pýtajú.majú o mňa strach pretože ked sme niekedy na výlete alebo len na chate stalo sa, že som pár krát jednoducho spadla a nič a až po možno hodine ma prebrali a ja som si nič nepamatala. prosím niekoho o radu, už som zúfala s toho že neviem čo je so mnou, neviem ako dlho si môžeš ešte užívať tohto sveta a chcem odpovede ... vopred ďakujem ... // icona@azet.sk

Bezkyna

Zdravim vsetkych,,mno ja mam tiez jeden problem...zacalo sa to najprv vysokanskym tlakom,potom mi to nastastie rpeslo,tak som sa na to snazila zabudnut,lebo beh ma neskutocne bavi..som 2ha na slovensku za zeny v behu na 10 km minuly rok..aktivne pretekam a repreyentujem nasu krajinu,,mozno ma aj poznate..pohyb pohyb,,snazim sa spravne zit a preco mi nastali problemy?...dnes mi na treningu vynechavalo srdiecko ako jedna radost,,pribehla som opat k internistovi a proste srdiecko si jednoducho prestane bit a potom sa rozbehne na par sekund ako dive kone...co s tym?...beh je moja laska...ja neviem,ci mozem pokracovat?..nechcem ,aby ma to niekde skolilo

didny

kedy sa mi vratia kramy ktore sa mi stratili asi koli tomu ze malo jem???uz som yacala jes normalne...no v podstate...kedyyyy???/

Anett

Na problemy so srdcom odporucam T.P.Lecithin a SuperCoQ10.
Lecitín je prírodná látka. Nachádza sa v potravinách rastlinného pôvodu, ako je napr. sója. Lecitín premieňa "zlý" (LDL) cholesterol a iné tuky na látky viac rozpustné vo vode, čím umožňuje jeho ľahšie vypudenie z organizmu. Prečisťuje steny ciev a posilňuje činnosť srdcového svalu. Zaraďujeme ho medzi spaľovače tukov a látky rozpúšťajúce tuky. Ďalšou významnou vlastnosťou lecitínu je skutočnosť, že (v prípade pravidelného užívania) v značnej miere znižuje bolesti kĺbov. Lecitín udržiava zdravú farbu vlasov a obmedzuje ich vypadávanie. Je vynikajúcim povzbudzujúcim a tonizujúcim prípravkom pre starších ľudí, ktorí trpia nechutenstvom.
Koenzým Q10 (Co Q10, ubichinón) je látka podobná vitamínu. Najviac zodpovedá vitamínu E, ale má ešte silnejšie antioxidačné vlastnosti. Je to druh katalyzátora, ktorý urýchľuje a reguluje biochemické procesy. Koenzým Q10 je dôležitý pre nerušené biochemické a biologické procesy a pre normálnu činnosť organizmu. Nedostatok CoQ10 môže spôsobiť porušenie rovnováhy výmeny energie a rôzne fyziologické nepravidelnosti. Už 25-percentné zníženie hladiny CoQ10 môže viesť k vzniku mnohých ochorení. Približne do 30. roku života si organizmus dokáže vyprodukovať CoQ10 sám, ale s pribúdajúcimi rokmi sa jeho množstvo v organizme znižuje, takže by sa mal podávať v strave a v doplnkoch výživy.
Pre bližšie informacie zavolajte 0902594046 alebo napiste ana.p@centrum.sk

slovacik

A ak mám už podľa kardiológa ľahko poškodenú nejakú predsieňovú chlopňu dá sa to dať ešte do poriadku? Môžu s toho byť tie extrasystoly?

RNG

Zapaly su vzdy vysledkom niecoho, ako virusy, bakterie alebo nahromadenie splodin v tele.
To vsetko sa da odstranit sirokospektralnumi antimikrobialnymi prostriedkami, antivitalnymi a enzynatickym precistenim.
A su aj protizapalove doplnky(quercitin, bromelain, dumbier, GLA(z pupalkoveho ci borakoveho oleja) rozmarinicka kyselina, boswelin...), ktore sice neadresuju pricinu, ale potlacia zapal a pomozu telu sa regenerovat.