co mam robit? tu, teraz!

Príspevok v téme: co mam robit? tu, teraz!
sadfsfdsfsad

pozeram prelet nad kukucim hniezdom, kde on rozbil rukou okno a dorezal si tak ruku a ja citim neskutocnu tuzbu urobit to iste. potom bol zaber ako mu krvaca ruka a ja neskutocne tuzim po tom istom. potom bol zaber kde ide s obviazanou rukou a ja mu to zavdidm. nemozem ti ignorovat. co mam robit, co mam robit?

jajka001_

no presne, uchylka. co je na tom. akurat ze mu ostanu jazvy ale to mu nevadi. su ludia ktori sa nechaju potetovat, poleptat...
mozno ked to skusi a zisti jak to sakra bolí, tak si to aj rozmyslí

sureves

jajka- ale keď o tom sníva, tak už to raz príde...nakoniec, nie je to až také ťažké. Ak to raz urobíš, tak potom s tým už nemáš problém urobiť to zas a zas. Ťažko povedať, čo je správne. Ale mne vyhovuje, že o tom nikto nevie a s nejakým osobným problémom sa vyrovnám s pár škrabancami. Dá sa s tým žiť, mám záujmy, venujem sa rôznym činnostiam, a popravde sa ako psychopat necítim. Normálne uvažujem, komunikujem atď, len mám takúto malú úchylku.

Deria

mozno by nebolo od veci, keby sa ludia s podobnym problemom skontaktovali, vymienali si skusenosti a tak sa navzajom podporovali, ako tomu celit. ale ist psychologovi este neznamena, ze ta hned zavru do blazinca! (pravdou je, ze nie je psycholog ako psycholog). moze ti dat aspon radu, ako sa takeho problemu zbavit.

Deria

ist k psychologovi, prip. k psychiatrovi. zisti si, ktory je dobry, on uz bude vediet ako ti pomoct. nevidim to u teba tak zle ale ak nevyhladas odbornu pomoc, moze sa to stupnovat.

sureves

Jajka- môžem ťa ubezpečiť, že ubližovanie si, nie je pokus pútať pozornosť. Skús si ty dorezať ruku len tak, nech ostatní vidia. Či ťa to bude baviť. To je ako keď niekto skočí pod vlak a ostatní povedia, že bol zbabelec. Tak nech sa oni skúsia nechať rozdrviť pod kolesami, či to dokáže zbabelec. Ja s rezaním žijem dva roky a nepovažujem sa za blázna. Psychiatria sa s tebou bude ťahať po celý zvyšok života...preto tam nepôjdem a myslím, že to takto dokážu zvládnuť aj ostatní...