zvacsena maternica a kyretaz

Príspevok v téme: zvacsena maternica a kyretaz
Lienocka1

Mavam dlhe krvacanie, nepravidelne krvacanie, a menstruacia chodi len vdaka agolutinu alebo hormonom. No naposledy mi na sone lekarka povedala, ze maternica je zvacsena a ze treba urobit kyretaz. Ja som bola na kyretazi pred 8 mesiacmi koly neprestavajucemu krvacaniu hystologia v poriadku. A teraz ma chce poslat znova na kyretaz. Krv mi nebrala. Zevraj je to zbytocne. Stery robene pred tymi 8 mesiacmi a aj kyret v poriadku. Ja kyret odmietam. Chcela by som sa Vas opytat, ci je bezne, ked je problem s mensttruaciou ako mimomenstruacne krvacanie, nepravidelne krvacanie, zvacsena maternica, tumam podla mna zvacsenu uz z hormonov dovod na opakovanu kyretaz. Este doplnim tieto problemy nastali od kyretaze kedyd som nedostala 3 mesiace ms, a potom som nasledne velmi krvacala tak ma vycistili a odvtedy mi mesntruacia nechodila iba vdaka agolutinu a potom mi nasadili norethisteron a ten mi sposoboval silne krvacanie tak ho vymenila sa duphaston a ten mi sposoboval dlhekrvacanie aj 12 dni. mam 29 rokov a 2 deti