VICHY - Normaderm

jankaaaaaaaa

jedna emulzia alebo ako to nazvat je na umyvanie tvare a ta druha v takej krabicke je nieco ako krem, to som este neskusala a maju aj pletovu vodu.. vsetky tieto vyrobky stoja okolo 2-3e. takze v pohode :) a hej vsetky vyrobky alverde by si mala najst v DM , inde sa ani nepredavaju. su v samostatnych regaloch vsetky vyrobky :) aj vyrobky na vlasy su super :D a vsetko je fakt lacne oproti ostatnym a neviem si to vynachvalit. je na tomto fore o tom vela popisane, skus pohladat :)

Strawberryca

pozerala som to su tam tusim 3 vyrobky...ved urcite to pojdem pozret do dm kupim si tu masku urcite ta vyzera dobre :) ... ta emulzia to co je aka? ake vsetky alverde vyrobky su v dm? a ceny sa pohybuju okolo kolko asi € ??

jankaaaaaaaa

vies vyrobky vseliake len upravia stav pleti ale samotne vyrazky sa velmi neprestanu robit. treba sa zdravo stravovat , pit vela tekutin, zmnit celkovu zivotospravu ... este ti poradim ze na uhry a komedony je dobra sol rozpustena v teplej vode a tym potierat tvar vecer..
tu som nasla konkretne o vyrobkoch alverde len je to po nemecky. na 20tej strane je o tych vyrobkoch na problematicku plet www.dm-drogeriemarkt.de

Strawberryca

som rada diky :) lebo us som vyskušala naozaj kade čo a stale sa tej zlej pleti neviem nejako zbavit :( ... maš ešte nejake vyrobky ktore pomahaju?

jankaaaaaaaa

nemas zaco :) este ked ti mozem poradit, mne na plet velmi dobre posobil krem od la roche possay effaclar K . ale tiez je z tych drahsich :D

jankaaaaaaaa

nocny krem som nepuzivala atonikum mi plet velmi vysusovalo kedze obsahuje alkohol a mala som z neho zapalenu plet. dobry bol gel na umyvanie a peeling, ale tiez som po nom mala suchsiu plet. alverde kupis v DM drogerii, je to prirodna kozmetika a urcite posobi lepsieako vichy. aspon pre mna. vyskusaj a uvidis. najlepsia je peelingova maska ktora plet uplne vyhladi , nieje zapalena a vyrazky sa hoja rychlejsiea pouzivam aj emulziu na umyvanie tvare a zmyje mi makeup a nevysusi tak plet ako ostatne emulzie na umyvanie
www.dm-drogeriemarkt.sk

Strawberryca

adadka ten nocny krem nevysusuje? je ozaj taky jak pisu ze cez noc sa nevytvaraju nove vyrazky? lebo ja mam taky problem ze rano vstanem a mam nove aspon 2 ..

Strawberryca

janka...chcem si kupit od vichy ten nocny krem a to tonikum ma to zaujalo...prave tam hovoria ze plet je hydratovana tak to ma prekvapuje ze ti to vysusovalo...to Alverde nemas nejaku stranku prosim ta ???