Jemne vlasy - ako spevnit

Príspevok v téme: Jemne vlasy - ako spevnit
jemne vlasy

ahojte , mam velmi jemne a tenke vlasy, polodlhe a neviem ako ich spevnit ako im dodat objem ...pouzivam tuzidlo a fenujem okruhlou kefou lenze objem vydrzi len chvilu... neviete mi poradit nejake pripravky kozmeticke , vitaminy alebo aj nejake prirodny recepty ? co by mohlo vlasy spevnit dakujem :)

Marianka TN

čaute, nemáte skúsenosti s takýmto prípravkom www.ampulka.sk ? Majú ho u nás dole v drogérii ale predavačka mi nevie k tomu viac povedať. U nás je ešte o 1,5€ lacnejší ako na nete, takže by som možno vyskúšala

vlasovakozmetika

ahoj. Vyskúšaj čisti marocky IL.Il je bohaty na mineraly magnezia, draslika a kalcia. Dokonalne spevnuje vlasovy a dodava lesk a objem.Skvele odporučam. len treba kupit kvalitne Il a ne lacni z par korun

helka43

vyskusaj amitamin® Hair Plus, ja som ich brala lebo mi strasne padali vlasy a pomohli mi, mala som ovela hustejsie vlasy, maju ich tu vitarian. sk

User_37597

akinku

v prvom rade vyvratim to co si napisala ze "ked hovorim ze som taka dobra"..
to som nikde o sebe nepisala :)
a veru ani by som si to nedovolila povedat ze som dobra kadernicka.sice som to vystudovala ale neni to moja hlavna praca,mam to teda len po mimo.v ucnovskom kadernictve nas bolo vyse 50 a tak sa nemohla kazda majsterka venovat kazdej babe osobitne.a dalej som v obdobi najtazsich veci ako je miesanie farieb atd chybala lebo mi umrel blizky clovek a tak som mala chut seknut zo skolu.a celkovo nebola to skola kam som naozaj tuzila ist..isla som tam len kvoli tomu ze to bolo blizko aby som mamu nezmychala s penazi.ja neviem najvacsiu vinu na tom mam ja lebo som bola leniva sa naucit prax ale mozem uplne bezproblemou tvrdit ze teoriu mam za to v malicku slusne.preto som tu hovoila ze jeden clanok moj nazor nemoze zmenit.proste je to aj medzi kadernickami aj laikmi zname ze vlasy sa mastia ked velmi casto masirujse pokozku hlavy-co je aj pocas umyvania hlavy- a ak mi tu niekto bude tvrdit ze si len jemne umyva hlavu a ze neexistuje ze by si ju pritom natolko masiroval tak mu rovno mozem povedat bez toho aby som ho videla ze si ju umyva zle.
co sa tyka teba a tvojich vlasov.ak mas v skutocnosti take riedke vlasy od narodenia tak tu nemam moc co tebe poradit.ked sa clovek narodi bez jednej nohy tak mu asi nedorastie.:)ale moze si kupit protezu.to iste aj v tvojom pripade-ak si sa narodila s riedkymi vlasmi uz ich hustejsie nebudes mat ale mozes si kupit pricesky,klipy,nadpojit si vlasy,nastrelit proste co kolvek ale samozrejme ze to neni lacne.
k masteniu vlasov by som povedala iba tolko-bud je to tym ze robis v nie moc vhodnom prostredi a aj preto sa to odraza na vlasoch mozno aj pleti alebo neni nieco v poriadku v tebe samej.mam na mysli nedobre pracujuci organizmus a zapalove procesi.mohla by si skusit dat vlasom sok olivovym olejom.ja som to osobne neskusala ale pocula som ze to je celkom dobre.premastis si vlasy-oni dostanu sok a na urcitu dobu prestanu mazove zlazy produkovat maz.
mozno by si si mohla aj prestat velmi cesat vlasy ak si ich ceses alebo chytat.
a velmi dobry je lak.ja som mala s tymto problem tiez.
som zivim prikladom ze ked si prestanes kazdy den umyvat vlasy dosiahnes aspon ako taky vysledok.a zacala som pouzivat tuzidla a laky.lak velmi dobre vysusuje tak to by som urcite skusila.ale pozor laik robi strasnu chybu v tom ze si ten lak strieka s 5cm dialky.to si akurat tak zlepi urcitu cas vlasov.30cm je ideal aby sa lak dostal na vacsiu plochu a zaroven aj fixoval spravne.taft laky su ultra lahke naopak lybar je najtazsi lak aky som kedy skusila.dalej by som neodporucala lacne "sunky" z radu lidl,kaufland,tesco...a ak chces vysusit riadne vlasy da sa to velmi dobre napr trvalou alebo vlastnym natacanim na objemove natacky a pred tym natacanim na mokre vlasy das vela tuzidla co ti zaruci po vyschnuti velmi suche vlasy.
a este tolko ze si myslim ze by si sa mala ostrihat aspon po ramena ak uz ich nemas tak ostrihane a ak si to mozes dovolit na zaklade druhu tvare (gulata,ovalna...)jedine kratkym strihom dosiahne zena co ma 5 vlasov na hlave opticky klam lebo je pravdepodobne ze ich bude mat nadychanejsie kedze budu lahsie po ostrihani.

a inak aj ja som mala vlasy asi po pas este pred vianocami.a k comu mi to bolo ze su zdrave leskle ked sa s nimi nedalo nic robit lebo spodok som mala velmi riedky.smyk,smyk a dnes mam tesne pod ramena a konecne mam objem po dlhej dobe ;) a objemove natacky mi velmi pomohli.

akinku

No ja si musim tiez vlasy umyvat denodenne proste ich mam strastne mastne na druhy den vlasy mam ale riedke aj mi dost padaju su take skrepovatene.Tiez si neviem predstavit si ich neumyt aj som to skusala ked som bola doma ked som nikam nemusela ist ale co vobec mi to nic nepomohlo vlasy boli komplet na druhy den mastne tak som si ich nechala take asi este 4 dni mala som dovolenku no proste uz som na hlave nemala ani vlas tak to vyzeralo hrozne tak som si ich zmyla ze teda snat to aspon vydrzi dva dni a nic hnet zase mastne na druhy den jaj a este ked som si ich isla zmyt po tych 4 dnoch tak to bola katastrofa mne padali az chumace vlasov anie anie prestat vlasy boli asi uz komplet oslabnute alebo co to bolo.Bibisa inak ak si taka dobra kde robis niesi z BA?Vyskusala by som za tebou prist aspon by si my teda nieco poradila a co by si mi poradila prosim ta na BRAZILSKY KERATIN pomohlo by mi tie moje znicene vlasy niako ozivit.Budem sa modlit aby si bola z BA lebo ja tiez nemam dobre skusenosti s kadernickami neviem natrafit na taku kt.by sa zaujimala aj o ten moj problem ze sa mi mastnia ze mi vypadavaju ze ich mam take skrepovatene a na koncoch uche proste pridem a hnet ma ocvakaju a dovi dopo hmmm:o(

User_37597

KAJLAAA
strasne si mi nalozila az sa bojim sem chodit...hroza.ty naozaj vsetkemu uveri.

////Na sekréciu kožného mazu nemá vplyv umývanie vlasov, ako to tvrdia všeobecne rozšírené názory./////
ano?vsak pre mna za mna.mysli si co chces ja viem ze ako nahle masirujse hlavu prekrvujes ju tym a tym sa zaroven spusta maz z mazovych zliaz.
ci uz castym cesanim si ho roztiahnes po celej dlzke vlasov alebo umyvanim kazdy den.
jeden clanok ma nemoze presvedcit o tom co som studovala 5 rokov.
aj v teleshope ti povedia ze tato vodicka ti pomoze na rast vlasov a veris tomu?
je mi to luto a predpokladam ze si mala nejaky super zazitok s kadernickou ze kazdu odsudzujes a snazis sa ju na zaklade jedneho clanku presvedcit o svojej pravde.

kajlaaa

www.vichyconsult.sk

Tak bibisa nieco pre teba prestuduj si nieco o vlasoch a najma o castom umyvani hlavne ze si kadernicka a nemas ani sajnu o tom ked sa ti mastnia vlasy kazdy den.Ale to su tie nase kadernicky kt.kym najdes taku super tak ich pochodis aj 200 a len jedna ti mozno sadne kt.ti poradi a spravi ti strih aky sa ti hodi a tak....