Aký bronzer alebo farba na líčka je najlepší?

Suphotam12

Gulicky z avonu maximalne neodporucam...strasne vela si toho musite dat aby vam to aspon trosku zafarbilo lica...

Strawberryca

Ahojte...akurat pozeram Avon katalog tie gulicky co ste tu viacere pisali ...maju ich v 2 odtienoch ..zlatista a taka ruzovucka...ktore su krajsie?

danielaaa

ale nie v fumerke praveze, ale pozrela som na tester a chmatla som prvy ktory bol po ruke a doma sa mi zdal svetly, peto som chcela vediet ci je ich viac druhov alebo jeden, budem musiet zajst sa opytat do fann-ka lebo na nete som nasla len jeden odtien tak teraz neviem

Strawberryca

neviem nemala som ho...ale ved niesi s nim spokojna ci co? si ho kupovala cez net?? ved chod do fann parfumerky tam mas viac druhov aj odtienov...

danielaaa

aha tak ja mam ten velky giant sun powder, na nete som nasla len jeden odtien, tak snad to je ok, ale aj tak sa mi zda nejaky svetly ://

www.goshcosmetics.sk

danielaaa

aha tak ja mam ten velky giant sun powder, na nete som nasla len jeden odtien, tak snad to je ok, ale aj tak sa mi zda nejaky svetly ://

www.goshcosmetics.sk

danielaaa

pocuj a ten gosh ma len jeden odtien? lebo ja som si tiez kupila ale zda sa mi svetlejsi neztester, nepozries sa ake cislo mas napisane vzadu?bola by som ti velm vdacna

Strawberryca

dnes som si kupila nakoniec od Gosh uplne krasne roziaria a vyzeraju prirodzene :) takze odporucam..a dakujem vam za rady