mrzelo vášho priateľa, že ste neboli prvé v sexe v jeho živote??

Príspevok v téme: mrzelo vášho priateľa, že ste neboli prvé v sexe v jeho živote??
Lenka1001

včera sa mi stalo, že moja mamina sa začala vypytovať na môj sex. život...či už je súčasťou môjho života...na to som písala priateľovi, že sa mamka o tom vyzvedala a po niekoľkých smskách mi napísal, že škoda, že môj sex. život nebol s ním od prva so smejlíkmi typu :( a aj s fnuuuuuqom...dosť ma to prekvapilo, ako ani ja som nebola v jeho živote prvá a s tým na mňa ide..pravdu povediac dosť mi to aj ublížilo...on je druhý v mojom v život a potom mi ešte napísal, že občas ho to mrzí...no ja neviem čo si mám myslieť :(

smutny999

moja partnerka mala uz predomnou jedneho s ktorym mala sex ale ja som nemal a som jej prvy no mrzi ma to obcas a vyrovnaval som sa s tym velmi dlho ale prekonal osm to nejako a nesnazim sa na to mysliet aj ked ubehlo velmi vela casu uz od vtedy ... stale ma to napadne ze niesom prvy ale berem to tak zijeme v deb.lnej dobe a vela dievcat o to pride nezmyselne a len z \"trendu\" co narobime ja som s tych normalnych ale vlastne ked sa zamyslim preco s toho robim vedu je to len sex ale aj tak ma trapi obcas ze nikdy nezistim ake je to u zeny prvy krat a ake pocity to museli byt :((((((

Inner

no ano...muzi chcu skusene panny :-)
Nerob si z toho tazku hlavu. Nikto z vas na tom uz nic nezmeni. Ak sa opat s priatelom k tejto veci dostanete, povedz mu, ze aj ty lutujes, ze mal pred tebou inu. Mozno potom pochopi, ako sa citis. Lubte sa a nekomplikujte si zivot vecami, ktore uz nevratite spat... tvoj priatel to nemusel hned brat v zlom. Mozno to nemyslel ako vycitku, ale len ako fakt, ze bolo by krajsie, keby ste si boli navzajom prvymi....

janaaaaaaaaa

napis mu to iste. ked jeho to mrzi ze nieje tvoj prvy teba by pre co nemalo mrziet ze ty niesi jeho prva? napis/povedz mu presne to iste co tebe. muzi by len chceli panny neskusene a pritom sami su ako kurevnici s prepacenim a cakaju ze ich priatelka bude ako z klastora