Chemicky peeling. ake mate skusenosti? Skusali ste ho aj doma?

ajjaja

Tak som sa vcera po ceste stavila v jednom kozm. salone, aby som sa spytala na tu diamant. dermabraziu. A kozmeticka ma hned aj chcela objednat :) Tak som sa cudovala, ze ci teraz je vhodny cas s tym zacinat a kozmeticka povedala, ze nie je ziadny problem. Vraj to nie je taky agresivny zakrok, aby sa to teraz kvoli slniecku nemohlo vykonavat ...
A vravela, ze sedenia doporucuje absolvovat po tyzdni. Nie je to casto??
A pytala som sa aj na nejake vedlajsie, negativne ucinky, ale jedine povedala, ze plet moze byt v ten den trosku cervena, inak nic.
No ale asi radsej pockam na tu jesen, pigmentove skvrny riskovat nebudem ...

ja40

gogo tie pory mas na celej tvari ci iba na nose?
ja nie som sice kozmeticka,ale som vizazistka,preto viem,ze zeny s porami mavaju vacsinou mastnejsi typ pleti...na toto je najlepsie pravidlo cistit a znovu len cistit. ano peeling na to tiez pomoze a takisto ochrana pred slnecnym ziarenim,lebo to stav zhorsuje.
a keby si mala plet suchsiu tak pozor opatrne s peelingom...dufam,ze delphia bude so mnou suhlasit...

gogo_inka

delphia co by si odporucila na velmi viditelne rozsirene pory ? vcera som si kupila krem bioderma pore refiner na odporucanie lekarnicky, co by si mi ine poradila ?

ja40

ja ti poviem pravdu,ze ja som na to isla lebo som praveze mala problem a nie jeden...mam normalne nejednotny ton pleti,mam akne sem tam a uz aj starsiu plet hoci na moj vek nie az tak ale tiez kruhy pod ocami a celkovo som vyzerala unavena...prave pre tieto dovody sa mi vdaka diamantovej mikrodermabrazii hned tvar rozjasnila a vyhladila ci vypla...mam pocit,ze ty stale hovoris iba o chemickom peelingu a nie o tom s tym diamantom,vsak? Lebo je to rozdiel

delphia

dla toho aky mas problem. zjemnuje pory, jazvycky, pigment. skvrny, zrychluje regener. pleti, plet je potom vypnutejsia, jasnejsia. jedna aplikacia je ako kvazy nejaky silnejsi peeling. ale zrejme nemas ziadny problem s pletou, lebo inac by jedna aplikacia nestacila.

ja40

delpfia a aky vysledok by som dosiahla pri tolkych opakovaniach,ked mne uz len to jedno urobi najlepsi a najkrajsi vysledok? moja kozmeticka bola tiez uzasnuta aku peknu plet mit o urobilo :-)

delphia

ja40, 2x za rok je malo. najvacsi efekt je, ked sa absolvuje vo forme kury 6-10 opakovani v 2 tyzdnovych odstupoch. uzasne to zjemni plet.

ajjaja, uz je neskoro na dermabraziu, lebo je uz slnecno a plet sa stava obrusenim citlivou na slniecko a moze zareagovat pigment. skvrnami. nestaci sa vyhybat slnku len cca 2 dni po obruseni, ale pocas celej kury. takze najskoraz niekedy to bude aktualne zacat cca koncom oktobra. a aby som nezabudla- nie kazda plet je vhodna na obrusovanie dermabraziou. najprv musi byt posudena kozmetickou.

jankaaaaaaaa, ak si z KE, tak zajdi ku mne na cistenie. napis mailovy kontakt, poslem adresu.

ajjaja

A teraz uz tiez nie je vhodny cas na diamantovu dermabraziu? Napr.: ze by som isla v piatok a cez vikend bola doma, aby som sa nevystavovala slnku? Asi kvoli tomu to nie je vhodne absolvovat v lete, ze? :) Hrozia tam nejake pigmentove flaky?
A kolko sedeni po sebe je vhodne absolvovat?
Dakujem:)