Chemtrails dnes nad Bratislavou

chemička

nebuďte naivni. kliknite si na tento link a otvorte si od hora tie druhe spravy, cize tu druhu obrazovku. bolo to na spravach tv prima este pred dvomi rokmi, za tu dobu sa o tom dost popisalo, takze by sme snad uz mohli byt informovanejsi, nie? jajka, nemyslim si sice, ze s tym mozeme nieco urobit, ale aspon by sme mali byt informovani a nestrkat hlavu do piesku. tu je ten link - druhe spravy zhora.

dolezite.sk

lost

jajka001_

no teoreticky :)

(ak uz sme pri tej paranoje :D )

7 miliard ludi je viac nez je bezpecne, par milionov maximalne postacuje, aj to je vela, dokonca by sa dalo povedat ze par stoviek(!) by stacilo... ak by niekto chcel byt "faraonom"

a preco nas zabijat ?

pretoze ludia sa skor ci neskor uvedomia, singularne dospeju do bodu, ked presanu verit v materializmus a v tom momente nebude nikto kto by mohol zneuzivat ludi pre svoje osobne dobro.

Ja vidim vo svete extremne vela talentov. Napr ropa > bolo nespocetne vela patentov na motor na vodu atd.. Ale ti vedci zahadne zmizli, resp. stiahli svoje projekty, preco asi?

Pad eura vela sikovnych ludi (ekonomov aj laikov) predpovedalo uz pred jeho zavedenim v pvej EU krajine. Ale aj tak ho zaviedli, preco asi ?

Aspon toto je nieco z "paranoje" co sa da podlozit hmatatelnym dokazom :)

Sice niektore paranoje su naozaj "smiesne"

A nespocetno mnoho ockovani, pofidernych tabletiek a inych veci, ktore sa miesaju...

z jedneho scifi, stargate atlantis sa mi zda, kde replikatori hceli ovladnut Zem, ale kedze nas je vela, nedokazali by to, bali sa a vypracovali plan (je to ROBOTICKA mimozemska civilizacia). A ich plan spocival v tom, ze nas zaockoju, djau nam 200 rokov extra v zivote, kazdy bude happy, ale hups, neplodnost 99%

Vsimli ste si, ze ak sa pozerate na nejaky objekt, ktory sa zmensuje, ci zvacsuje, alebo meni VELMI, ale naozaj VELMI pomaly, tak ten rozdiel zistite az ked je NAOZAJ ale NAOZAJ markantny?

To je celkom rozumny sposob ako potichu a nepozorovatelne presadit svoj ciel atd.

A ked vidim zopar jedincov, resp extremne zamoznych rodin, ktore je zbytocne menovat, tak tahaju za jeden povraz uz starocia, nemyslia lokalne ze "uzijem su uzijem si" "ja ja jam kaslat na deti, jajaja" tak take rodiny maju casu...casu...casu...
Je to sice stale paranoja :) ale pravidlom prezitia v nepriatelksom prostredi je pocitat so vsekym moznym i nemoznym :D

Konieckoncov prave to "nemozne" formuje nas zivot najviac. (cierne labute)

atd atd (dlhy prispevok :) )

jajka001_

ďalšia paranoja? lietadlá lietajú, prepravujú ľudí. z toho sú tie čiary. načo by míňali peniaze na zabíjanie ľudí, ktorí sa za prvé, zabíjajú sami, za druhé, sú lacná pracovná sila.