ryzove chlebiky

smajliQa

jaj no ale vy tu pisete o tom, ze najprv sa najete a potom si date este ryzove chlebiky.. alebo ze si tie chlebiky oblozite sunkou a syrom a k tomu date vajicko..alebo ze s cokoladovou polevou ich jete.. no tak to je jasne ze potom vas musia zasitit!!!!

RyzChlebik

lilek - tak to su aktivne treningy co mas, robis cisto silove cvicenia, ci aj nejake kardio, ako tae bo, atd? dakujem za vysvetlenie co je spalda :-) musim sa na slovensku popozerat v obchodoch, dostat to kupit normalne v tescu, kauflande, atd? asi som malo informovana, este som taketo potraviny nevidela v obchode (ale zase ja zijem v zahranici, takze po slovenskych obchodoch nemam cas chodit) :-) inak aj ja som 0+ krvna skupina, takze asi to vyskusam pred mojou svadbou, ked budem musiet viacej schudnut :-) ano to som pocula, ze do hodiny sa mozes najest, pretoze metabolizmus spaluje vsetko ako turbo formula, a vsetko co sa najes, tak sa neuklada do tukov, ale ide to do svalov…
a co sa tyka toho, ako ste tu dole pisali, ze sa z toho neda najest, to je poriadna hlupost. pokial nema clovek 150kilo a papa ako celulozka, tak sa z toho da kludne najest v kombinacii so zeleninkou alebo maskom nejakym. ryzovy chlebik by podla mna nemal nahradzat hlavne jedlo dna, ale mal by byt ako doplnok stravy, nejaka lahka vecera atd.

lilek

ryzchlebik:
ahoj no ja cvicievam s trenerkou 3 krat do tyzdna, v pondelok 90 min a potom dalsie hodiny su po 60 min :)

ako som uz povedala mne nakazala vylucit uplne psenicne vyrobky, a mam jest spaldove vyrobky...spalda je druh obilia ktory ma vyssi podiel bielkovin, vlakniny a je dieticka ... pokial si krvna skupina 0 mala by si spravit to iste inak sa nikdy nezbavis spekov ;))

ryzove chlebicky mi odporucila tiez ale ako som uz pisala kupujem tie spaldove, a napr k sunke , zelenine si dam take 2 a staci mi :) chutovo su vynikajuce :)

no a dnes budem mat po treningu spaldove cestoviny....inak spociatku som tomu neverila ale naozaj mi to pomohlo to vylucenie psenice....

po treningu sa musis do hodiny najest...ja mam jest hned po tom ako docvicim ovocie a potom do hodiny nejake normalne jednol...napr chude maso, ryza a pod.

mary-anne

smajliqa, ako som už písala, mám celiakiu, tak jem len tie ryžové chlebíky, skoro celý život, tak asi viem, o čom píšem!! normálne ich zjem tak tri, max.štyri a som sýta .. dám si na to oblohu, či už zeleninu, šunku,syr, či na sladko ..
tak teba možno nezasýtia, ale to ešte neznamená, že každého ..

lost

smajliQa, ved je to ryza :) aj z ryze sa da nasytit :)
poznam ludi co nemohli NIC ine ako ryzu, cely den, zopar dni-tyzdnov.
hlad to zazenie, ale realny hlad, nie hlad očí... (i ked aj ten moze, ale to je uz viacmenej nie na svedomi jedla, asi)

napr ja sa z ryzovych chlebickov najem viac ako z cestovin - rovnaka gramaz.. a na cestoviny si dam cca 10-20gramov kakaa/praskoveho cukru.. (i ked tie asi nenasytia kedze to su tie rychle cukry ci ako to je :D )

ale napr, v nedelu ma nenasyti ani rezen... cize.. teraz neviem LOL :D

na veceru som mal 1 rybu (cca 100g) a cca 100g ryze + za pol hodinu 100g ryzove chlebicky a nie som hladny :)
(i ked ak by som uvidel jedlo, tento pocit by sa zmenil :) )

cayenne

nic v zlom, ale nerozumiem tomu, preco by som z nich nemohla byt najedena.. ako som pisala v prvom prispevku, zjem ich tak raz za mesiac a najedena z nich teda som.. a vobec z nich nemusim zjest cely balik ale iba zopar kusov.. ;))

smajliQa

nemyslim si ze mate pravdu... neviem si ani len predstavit ze niekto moze byt najedeny po ryzovych chlebikoch....

to kolko ich potom zjete,???
kolko balikov?? sak ja aj ked zjem cely balicek, co je zhruba 130 g... tak som enchutne hladna...

RyzChlebik

prepac misheliiik, ono to tak vyznelo, ale iba som sa pytala, lebo dole bola otazka, ze niekto chce jest iba chlebiky :-) nic v zlom... :-) to si mala super vyriesene, ze namiesto sladkosti tie chlebiky. ja som jedla aj ovocie namiesto sladkosti :-)

RyzChlebik

lilek - a ako dlho uz chudnes? a asi aj cvicis nie? ja som jedla takmer vsetko okrem sladkosti ked som chudla... ale snazila som sa maso so zeleninou, take oddelene. a po obede po 14h som sla na trening, a potom som iba pila vela vody, sem tam nejaky cracker alebo najlepsie grapefruit...tak som vydrzala 2 mesiace, stratila som chut na sladke...ale stalo to zato...a ake je to spaldove???