Nechýba

Príspevok v téme: Nechýba
zamyslamsa

Ahojte, mozno sa vam to zda tento moj "problem" ako blbost ale trocha sa ma to dotklo. Poi roku sa organizuje nieco ako stretavka zo ss-chata. Dala som odpoved na FB ze sa nezucastnim , lebo nemam zaujem tam ist , nikdy som si s tymi ludmi skutocne nerozumela, ale dost ma zarazilo ked som sa tam o sebe docitala na moju adresu od spoluziaka a spoluziacky:
" Nevadí ze nejde na chatu ,ja ju tam nepotrebujem a myslim ,ze taky nazor maju viacerí,nechceme ju tam ,nechýba..."

Toto som sa o sebe docitala. Na Vs sme super partia, az na to , ze medzi mojich spoluziakov patri aj ten co toto pisal .. Nikdy sme si nejako velmi nerozumeli, proste akoby ina krvna skupina, ale myslim, ze toto fakt o mne pisat nemuseli ... Dotklo sa ma to. Preco su ludia niekedy takyto ??? ! Vysvetlí mi to niekto ? Ďakujem....

vsevedka

oni nechybaju tebe, ty im. Sama si v uvode napisla, ze nemas zaujem tam ist. je to skutocne obojstranne, ten byvaly spoluziak len vyjadril svoj vlastny nazor, zial na FB, takze si si to precitala aj ty.

Simonella

tak ked ta to stve a ste spoluziaci aj teraz, normalne mu na rovinu povedz co to malo znamenat.. ze si neprajes aby takto o tebe hovoril a toboz nie pisal na FB...

levanderka

mna ludia nikdy nemali radi.stale ma ohovarali a preco?lebo som iniciativna, som vodcovsky typ ale nikdy som nerozkazovala.som skorpion, tvrdohlava ale na druhej strane som priatelstka,doverna atd.ludia proste niekedy zavidia a uz len svojou ubohostou chcu niekomu ublizit.ohovaranie tu stale bolo, je a bude a ja mam takych ludi uplne v pazi. maj aj ty :)

Jooe Ker

presne ako pise sweater ignoruj ho lebo on si vzdy najde niekoho komu uskodi taky ludia su najhorsi sktyti manipulatori a cokolvek co budes s nim riesit moze pouzit znova na protiargument voci tebe tak ti radim ruky prec a nezabudni manipulator vzdy utoci na konkurenciu

zamyslamsa

wewa ja som im tam nenapisala nic len som dala odpoved ze sa Nezucastnim ... s nikým som za 4 roky nemala vaznejsi konflik , ale nemala som tam ani dobru kamosku -iba jednu :) a s tou som bola akurat vcera na kave.. Ale vzdy som mala nejaky pocit ze si jednoducho nemame co povedat , nevedela som nejak nadviazat komunikaciu ,aj stuzkovu sme nemali lebo spoluziacky sa rozhodli ze oni na to nemaju peniaze.. A to sme tiez takmer cisto babsky kolektiv boli . Na strednu skolu nie moc rada spominam , ale myslim ze takto o mne pisat nemusia.. Ale tak ignorujem to , ani som im na to nic nenapisala...

sweater

vo vlastnom zaujme sa nauc ignorovat taketo veci, pretoze ked ta dokaze vykolajit toto, predstav si co potom pride v realnom zivote, myslim tym po skole nastupis do prace, nebodaj do zenskeho kolektivu, a potom zistis co je to rivalita, ohovaranie, pretvarka, az ti bude z toho zle...

mariaXB

Nic si z toho nerob,ja som si tiez na strednej nerozumela so spoluziackami,boli sme cisto dievcenska trieda.furt mali so mnou problem,lebo som kvoli sportu nechodila do skoly a robila komisionalne skusky.ani ucitelom sa to nepacilo,len mali smolu,lebo vzdy som vsetky skusky urobila bez problemov.zrejme ich to stvalo,nehovoriac o tom,ked sa mi vydarili preteky,pritom ja som o tom nerozpravala,len ucitelia sa zvykli pytat.no a ked som este zacala chodit s jednym krasavcom z vedlajsej triedy,tak bol ohen na streche.este aj do skolskeho casopisu o mne napisali vlastne spoluziacky,ze nech si o sebe nemyslim vela,ze som namyslena a vobec nie pekna a taketo.a samozrejme aj dotycneho chlapca zkritizovali.nie moc sme to chapali,no ale co uz.tiez som na stretavke nebola samozrejme hehe.na VS to bolo ine,tam skutocne ludia stali za to.kasli na to.a to vam hovorim s rukou na srdci,ze som nikdy nic zle tym spoluziackam neurobila,kedze som ani nemala kedy.

Weva

No ty si tiez nebola 2x diplomaticka ak si napisala ze nejdes lebo nemas zaujem tam ist...

Ak ti tak ide o to, aby sa nekydal hnoj, tiez si mohla len zo zdvorilosti napisat na FB ze "ahojte, tesim sa ze sa opat vsetci uvidite, mne to zial nevyjde ale prajem dobru zabavu"

Co cakas ked si im dala najavo ze Ti za to nestoja?

User_37597

preco?lebo maju potrebu sa ukazat aky su silny ale neuvedomuju si ze ukazuju tym svoju slabu stranku..ja som presne kvoli tomuto nesla na stuzkovu..a nelutujem to s takymi hovadami sa "bavit" neda..a co sa tyka toho ako dalej: nevrtaj do hovna lebo zacne smrdiet...(neodpisuj im ani sa nad tym nezastavuj..naco)